Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Ftp Knopfler.pl - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Fanowskie zasoby (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Ftp Knopfler.pl (/showthread.php?tid=190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Ftp Knopfler.pl - bartekold - 02.10.2005

W sprawie ftp, proszę przeczytać cały poniższy temat, albo napisać do mnie maila Uśmiech


Ftp Knopfler.pl - man2strong - 20.10.2005

hmm dziwne zdjecie tam jest...


Ftp Knopfler.pl - Toloth - 20.10.2005

Super! B) Ja się może specjalnie nie znam, ale jakbyœmy mieli jakieœ ciekawe materiały to możemy je tam wrzucić, żeby wszyscy mieli dostęp? Można jakiœ kurs obsługi? (chyba wiem, o co chodzi, ale nie chcę czegoœ popsuć Oczko ) Jaka objętoœć FTPa, bartek?


Ftp Knopfler.pl - StonyRoadRider - 21.10.2005

Cytat:Originally posted by man2strong@Oct 20 2005, 08:39 AM
hmm dziwne zdjecie tam jest...
To masz na myœli?

http://www.forum.knopfler.pl/index.php?sho...indpost&p=16332

Tylko ktoœ mi zniekształcił... Huh Szczęśliwy


Ftp Knopfler.pl - bartekold - 22.10.2005

Można wrzucać, nie ma ograniczeń wielkoœcil

Co Ci objaœnić? :)

bartek


Ftp Knopfler.pl - Toloth - 22.10.2005

Chyba już nic, dzięki Bartek Oczko Zobaczcie do folderka, pewnie jeszcze nie wszyscy to słyszeli (dzięki jeszcze raz BET za tę mp3). Mam nadzieję, że się będzie szybko œcišgać. Coœ superowego Duży uśmiech Enjoy B)


Ftp Knopfler.pl - bartekold - 23.10.2005

...a masz cały ten koncert? Mozesz go wrzucic? Uśmiech


Ftp Knopfler.pl - koobaa - 24.10.2005

heh, toz to Sydney, nie? Uśmiech


Ftp Knopfler.pl - Toloth - 24.10.2005

Tak jest, Sydney, Kooba Duży uśmiech Bartek, mam z tego koncertu dzięki uprzejmoœci BETa jeszcze tylko Ride Across The River Duży uśmiech i miałem się właœnie zwrócić do niego czy kogoœ innego, kto to ma, z proœbš o wrzucenie tu całoœci. Kapitalny ten ftp. No więc apelujemy do posiadaczy całego Sydney z trasy BIA o udostępnienie. Będziemy wdzięczni (znaczy Ci, którzy nie majš, a po przesłuchaniu dwóch kawałków jestem zachwycony) B)


Ftp Knopfler.pl - BET - 24.10.2005

Nio nie ma sprawy, moge wrzucic, ale dopiero w weekend. Wiecie - szkola Smutny


Ftp Knopfler.pl - seba - 24.10.2005

Ja może wrzucę jeszcze dzisiaj, najpóŸniej jutro Uśmiech .


Ftp Knopfler.pl - seba - 24.10.2005

Wrzuciłem ten Sydney. Koncercik jest genialny. Ostatni z trasy BiA.


Ftp Knopfler.pl - Robson - 24.10.2005

GENIALNY POMYSŁ z tym FTP Oczko Ja też coœ wrzuciłem. Wsłuchajcie się uważnie zespół The Cnuts a zresztš wszystko będzie jasne po odtworzeniu. TAKIEJ wersji œwiat chyba jeszcze nie słyszał Uśmiech

ps. Marti pilnie poszukiwany ma pare fajnych contributions z udziałem MK. Mógłby coœ wrzucić nieprawdaż? Oczko I w ogóle możemy tu powrzucać jakieœ rarytasy.


Ftp Knopfler.pl - pawel - 24.10.2005

wrzuciłem "What it is" z koncertu w Amsterdamie
PS. Bartek - dzięki za pomoc i cierpliwoœć Uśmiech


Ftp Knopfler.pl - BET - 24.10.2005

Wlasnie wrzucam Sacrifice Eltona z Live Aid 85, oczywiscie z Markiem i Ericiem (video). Oprocz tego juz jest na ftpku kawalek ktory ostatnio powalil mnie na kolana - Nine milion bicycles Katie Melua - polecam, naprawde warto!


Ftp Knopfler.pl - Robson - 24.10.2005

BET bynajmniej się nie czepiam Język Ale to Knewborth (90) Oczko


Ftp Knopfler.pl - BET - 24.10.2005

Tak? A skad wiesz, jak jeszcze nie ma Język A tak serio, to dzieki za info bo wlasnie nie wiedzialem co to za koncert, a zaryzykowalem napisanie Live Aid bo te klucze wiolinowe w ksztalcie Afryki mnie zmylily.... Robson mozesz zapodac wiecej info na temat tego koncertu? Jak gdzie z kim? Cos wiecej Marus tam gral?


Ftp Knopfler.pl - Robson - 24.10.2005

Jasne to własnie wtedy 30 czerwca 1990 roku wykonał "Think I Love You Too Much", "Solid Rock" i "Money For Nothing" towarzyszył mu Eric Clapton a Mark Eltonowi i chyba jeszcze w nagraniu "Candle In The Wind" Oczko Wspaniałe wydarzenie i cudowna atmosfera. Uwielbiam "Think I Love Too Much" bo wtedy zerwał się wiatr i wszystko wokół faluje. No i rewelacyjna wersja "Solid Rock" za klawiszami oczywiœcie Alan Clark Oczko Może wystarczy Uśmiech


Ftp Knopfler.pl - BET - 24.10.2005

Dzieki Uśmiech Znowu eMule bedzie mial co robic Uśmiech


Ftp Knopfler.pl - koobaa - 25.10.2005

tak... wspanialy koncert... to bylo pierwsze publiczne wykonanie Think I Love You Too Much - jednego z moich ukochanych utworow MK... niestety, nie ukazal sie na On Every Street, dostal go za to Jeff Healey (ale w tym wykonaniu osobiscie mniej mi sie podoba). Grano go takze na pierwszej czesci trasy On Every Street i.... jaka szkoda, ze juz pozniej go nie uslyszelismy. Wczesniej grano go jeszcze na koncertach The Notting Hillbillies (wspaniala wersja z Maltings Snape) i to by bylo chyba na tyle... niestety, nie mialem juz tej przyjemnosci i okazji posluchac tego niezwyklego kawalka na zywo. Smutny
Pozostaja jedynie takie wlasnie nagrania... mialem kiedys to na tasmie VHS ale gdzies wsiakla... jak ktos posiada Think I Love You Too Much w tym formacie co Sacrifice - to jestem chetny Uśmiech