Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
FORUM WRÓCIŁO - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Offtop - O Wszystkim I O Tym Co Komu W Duszy Gra! (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: FORUM WRÓCIŁO (/showthread.php?tid=1881)

FORUM WRÓCIŁO - jambore - 03.11.2011

Może to głupie ale jak zniknęło "NASZE" forum, to tak, jakby ktoś z domowników wyjechał i nigdy miał nie wrócić.
Mimo że wielu uczestników forum znam osobiście (kontakty pozaforumowe), to brakowało
mi tego codziennego kontaktu z WAMI choć przez chwilę, cieszę się że tak się to skończyło.
Kilka lat życia poszłoby w p...........................
Oby nigdy więcej takich przykrych zdarzeń.

p.s.
Dziś już nie popracuję, archiwizuję wszystkie stronki forum - od poczatku...... a,co?
pozdrawiam

FORUM WRÓCIŁO - Robson - 03.11.2011

Ciekawe czy byśmy się skrzykneli na Berlin gdyby nie forum. Jasne są telefony ale to ułatwiało nam codzienny kontakt. Jambi mam podobne odczcia.

FORUM WRÓCIŁO - Bart - 03.11.2011

Pełna kopia jest już bezpieczna u mnie Uśmiech

Dobra robotaUśmiech

FORUM WRÓCIŁO - jambore - 03.11.2011

Robson napisał(a):Ciekawe czy byśmy się skrzykneli na Berlin gdyby nie forum.

Pewnie,tak,ale,byłoby,to,trochę,choreUśmiech

FORUM WRÓCIŁO - wAcEk - 03.11.2011

Dzieki serdeczne wszystkim zaangazowanym za trud pracy wlozony w wskrzeszenie Forum. Moze zabrzmi to nieco górnolotnie ale w momencie kiedy zniknęło, to troche tak jakby zniknęła mniejsza czy większa czastka kazdego z nas...

FORUM WRÓCIŁO - Ania_M - 03.11.2011

Jak mi Mikołaj przysłał SMSa o zniknęciu Forum, ze 20 minut patrzyłam się w telefon i zastanawiałam się, o co chodzi. Byłam tak zdezorientowana, że nawet nie odpisałam, za co w tym miejscu się kajam Oczko Jak już zerknęłam na forum zastępcze, wszystkie włosy mi stanęły dęba.
Mam identyczne odczucia jak Wy. Miałam skończone 14 lat, jak się tu zapisałam, dzisiaj mam skończone 19 i tak sobie myślałam, że jednak jakiś etap mojego życia się kończy... Ale grunt, że już wszystko gra.
Dzięki naszym wybawicielom Oczko
Fajnie, że znów jesteście (jesteśmy).

AnoUśmiech

FORUM WRÓCIŁO - Piotrec - 04.11.2011

Całe szczęście! BART, dzięki :**

FORUM WRÓCIŁO - eliasz - 04.11.2011

Godzina juz naprawde pozna a ja zamiast isc spac jak normalnycz czlowiek to jeszcze sprawdzam czy czasem forum nie powstalo. I jest! hurra! jest!

FORUM WRÓCIŁO - communique - 04.11.2011

chłopaki, słowa uznania - świetnie przeprowadzona akcja ratownicza i znów działa. Zastanawiam się tylko co byłoby gdyby trzeba było zacząć wszytko od nowa

pozdrawiam i jeszcze raz dzięki! Oczko

FORUM WRÓCIŁO - barbara - 04.11.2011

Bardzo sie ciesze ze znow jest forum .WIELKIE DZIEKI PANOWIE. Moze ja malo pisze ,ale co ja sie naczytam .Zazdroscilam ze juz widziliscie koncert ,ale nie potrzebnie bo za dwa dni moze i mnie sie to uda.