Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Knopflerowo (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sułtani Wcišż W Natarciu :) (/showthread.php?tid=184)



Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Evelda - 29.09.2005

Pobudzajšcy akcent o poranku: "Sultans Of Swing" zamykajš pierwszš dziesištkę ulubionych songów tego œwiata!!! Uśmiech
700 tys. głosujšcych z 66 krajów (ciekawe ile głosów oddanych na SS? I kto widział to głosowanie u nas?).

Cieszy, oj cieszy, jakkolwiek dyskusyjne i wštpliwej wartoœci wydajš się podobne rankingi (Królowa na tronie... raczej nie dziwi; miejsc drugiego i pištego... po prostu nie widzę :ph34r: :angryUśmiech.

http://muzyka.onet.pl/mr,1171709,wiadomosci.html


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - kszaq - 29.09.2005

Shakira........ nie wiem jakim cudem wziela sie ona w tym rankingu

ale ciesze że "Sułtani" sš w pierwszej dziesištce


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - ptysia - 29.09.2005

... a co tam robi B. Spears? :blink: ... podobnie jak Evelda, miejsca numer 2 też nie widzę :ph34r: ... ale za to miejsce numer 10 œwieci bardzo jasno! Duży uśmiech


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Robson - 29.09.2005

Podobne zestawienia zawsze budzš wiele kontrowersji a w tym przypadku bardzo dokładnie widać jak różne osoby głosowały. Ostatni będa i sš pierwszymi Uśmiech


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - tawnuk - 29.09.2005

Ja tam nienawidzę zestawień gdzie zestawia się w szranki takie zespoły jak Nirvana czy B. Spirs!!! nienawidzę! A już Mark i DS powinno być wogóle nie brany pod uwagę... On jest poza konkurencjš!


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Vidocq - 29.09.2005

Taaak, drugie miejsce "krolewej" popu daje duuużo do myœlenia ... -_-


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Michal - 30.09.2005

a oto mój prywatny ranking hehehehe

1. A Kiss To Build A Dream On - Louis Armstrong
2. Highway to Hell - AC/DC
3. Money For Nothing - Dire Straits
4. Born To Be Wild - Steppenwolf
5. Dont Stop Me Now - Queen
6. Think - Aretha Franklin
7. Bad To The Bone - George Thorogood
8. Nothing but a good time - Poison
9. Sunny - wyk. James Brown
10. Paradise City - Guns And Roses

wystarczy kliknšc by posłuchac Oczko
PS. acha czasem trzeba cierpliwie do tematu podejœć hehehe <_<


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Evelda - 30.09.2005

Niezła mieszanka klimatów Oczko. No 1 - uroczy Uśmiech. Ooj, rozbujałam się coœ...
A nie należy, oj nie należy... W końcu w pracy jestem... Szczęśliwy

PS. Wykonanie mojej prywatnej TOP 10 zabrałoby mi chyba rock.
Żartuję. Tak naprawdę to niewykonalne Szczęśliwy


Sułtani Wcišż W Natarciu :) - Michal - 30.09.2005

No 1 zawsze będzie No 1 Oczko hehehehe, jest to poprostu najlepszy, najładniejszy, najwspanialszy, z najlepszym tekstem i w najlepszym wykonaniu, utwór na œwiecie Uśmiech. Mi zajęło cały wczorajszy dzień Oczko, pozatym starałem się nie powtarzać wykonawców i mi się nawet udało hehehe, oczywiœcie jest wiele piosenek tych samych autorów, które lubie prawie równorzednie, nie mniej jednak te, które podałem sš wg. mnie najlepsze ze swojej kategorii Oczko hehehehe