Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Koncerty (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! (/showthread.php?tid=1832)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Robson - 20.10.2011

final countdown: 9


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - pablosan - 20.10.2011

Waldek

ODEZWIJ SIĘ DO MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Raingod - 20.10.2011

Waldek ma jeden z cyklicznych "Zaginionych w Akcji" Oczko Pojawi sie znienacka Oczko


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - macsa - 21.10.2011

8 dni zostało !

Czy mamy już plan działania jeśli chodzi o zwiedzanie Berlina i koszty z tym związane ?


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Raingod - 21.10.2011

Kierownik wycieczki, Andrzej, na pewno napisze nam w weekend informacje Uśmiech


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Tomek Zaborowski - 23.10.2011

macsa napisał(a):Czy mamy już plan działania jeśli chodzi o zwiedzanie Berlina i koszty z tym związane ?


Właśnie Maćku, ale trzeba zacząć od początku. Pytanie do ekipy wrocławskiej:
kto o której godzinie może się pojawić we Wrocku? Musimy ustalić godzinę wyjazdu

Final Countdown - 6


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - jambore - 23.10.2011

Raingod napisał(a):Waldek ma jeden z cyklicznych "Zaginionych w Akcji" Oczko Pojawi sie znienacka Oczko

Oczko
Pojawił się i już oczekuje w blokach na piątkowy wyjazd.
Planujemy być w Słubicach godz.18-19
Do zobaczenia.

ps.
Andrzej- a od której strony ten komitet powitalny?Duży uśmiech


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - mirek - 24.10.2011

Jest Waldek, kamien z serca, Uśmiech


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Teddy - 24.10.2011

Orientujecie się może czy trzeba wykupić jakieś winiety na niemieckie drogi?


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - mirek - 24.10.2011

Nic nie trzeba wjezdzasz i jedziesz Uśmiech wniemiecki krajUśmiech


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Teddy - 24.10.2011

No to gicior, dziki za info Uśmiech


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Teddy - 24.10.2011

Gdyby ktoś potrzebował podwózkę to w sobotę do berlina wyjeżdżam z zielonej góry, 2 osoby mogę zabrać...


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Andrzej - 24.10.2011

Witam Was i przepraszam, że zakłócę tu fascynacje trasa koncertową , ale i my musimy przejść do meritum wszystkich spraw organizacyjnych związanych z naszym wyjazdem.
Padła propozycja , azeby ze Słubic wyjechac w miarę wczesnie i przy okazji zwiedzic trochę Berlin. Musielibyście wtedy wszyscy przyjechac do Slubic tak maksymalnie do godz. 10 ,azeby zameldowac sie w hotelu i okolo poludnia wyjechac do Berlina. Problem polega na tym , ze bilety sa tzw zbiorowe i wystarczy tylko ze jedna osoba nie dojedzie na czas i wszyscy jestesmy uziemnieni. Bilety upowazniaja nas do jazdy wszystkimi pociagami i metrem w Berlinie. Myślę ze sporo tez zależy od pogody , bo niestety robi sie juz coraz chłodniej. Pociag jedzie bezposrednio na Aleksanderplatz , czyli pod wieżę widokową(wjazd 10 eur). Przystanek dalej jest Berlin Hauptbahnhof z Reichstagiem do zwiedzenia. Kolejny przystanek to słynny Kudamm, czyli pierwsze reakcje ujrzenia przez polaków Zachodu w czasach żelaznej kurtyny i spojrzenie teraz po latach drugim okiem. Jest jeszcze Pergamon Museum , gdzie można zobaczyc jak Niemcy za czasów wojny ograbili z dobr kultury Greckie Koloseum i w sprytny sposób przenoszą nas do czasow tamtej epoki. Jest naturalnie jeszcze museum ucieczek , ktore relacjonuje w jaki sposób niemcy z NRD przeskakiwali mur , ktory znany jest bardziej niż mur chiński. Na zakupki i browarki mysle ze tez znalazla by sie chwila. Na miejsceu w Slubicach, są kantory do wymiany euro po najbardziej korzystnych kursach, wiec nie bawcie sie w banki w swoich miejscowosciach bo na miejscu wszystko zalatwicie. Jesli chcielibysmy zwiedzic troche mniej mozna wyjechac okolo 15 i tez cos tam damy rade obejrzec. Wersja druga.
Na miejscu przedstawiciel naszego "Markowego Konsulatu" Gasper powita nas i zapewne oprowadzi po tych miejscach. No to poddaje temat do dyskusji


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Robson - 24.10.2011

Pięknie. Wczoraj rozmawiałem z Maćkiem czyli ekipa wrocławska powinna zdążyć na czas. Mnie zabiera Wacek o czym jeszcze nie wieUśmiech i z samego rana grzejemy do Wrocka a potem kompas przestawiamy na Slubice.


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - anrom - 24.10.2011

Porażyn (3 osoby) zameldują się w Słubicach ok. 10.00 wobec tego.


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Tomek Zaborowski - 24.10.2011

Robson napisał(a):Pięknie. Wczoraj rozmawiałem z Maćkiem czyli ekipa wrocławska powinna zdąrzyć na czas. Mnie zabiera Wacek o czym jeszcze nie wieUśmiech i z samego rana grzejemy do Wrocka a potem kompas przestawiamy na Slubice.

Aby być na 10 w Słubicach musimy ok 7 rano wyjechać z Wrocka. Czy zdążycie? I jak tam Jelenia Góra, odezwijcie się.


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - macsa - 24.10.2011

Myślę że godzina 6 będzie bardziej odpowiednia - to będzie czas wyjazdów przed Świętem Zmarłych. Jelenia śpi we Wroclawiu więc zajedzie na umówioną godzinę bez problemu, Opole zabiera Wacek po drodze, a ja zgarnę Darco... Pozostaje jeszcze kwestia gdzie najwygodniej się spotkać - Wacek musi zostawić swoja furkę w bardzo bezpiecznym miejscu.


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Tomek Zaborowski - 24.10.2011

macsa napisał(a):Myślę że godzina 6 będzie bardziej odpowiednia - to będzie czas wyjazdów przed Świętem Zmarłych. Jelenia śpi we Wroclawiu więc zajedzie na umówioną godzinę bez problemu, Opole zabiera Wacek po drodze, a ja zgarnę Darco... Pozostaje jeszcze kwestia gdzie najwygodniej się spotkać - Wacek musi zostawić swoja furkę w bardzo bezpiecznym miejscu.

Grabiszyńska róg Pereca koło postoju TAXI. Zostawiłeś w czasie zlotu krakowskiego i autko było całe


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - Tomek Zaborowski - 25.10.2011

jakby ko zapomniał to C Z T E R Y !!


Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się! - macsa - 25.10.2011

No to mamy ustalone Uśmiech