Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Nie żyje Legenda - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Offtop - O Wszystkim I O Tym Co Komu W Duszy Gra! (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Nie żyje Legenda (/showthread.php?tid=1810)



Nie żyje Legenda - Ania_M - 24.06.2011

Jeden z moich ulubionych Aktorów zmarł wczoraj wieczorem... "Porucznika Columbo" znam na pamięć...
http://film.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/zmarl-odtworca-roli-legendarnego-porucznika,1659113,38


Nie żyje Legenda - tomg - 25.06.2011

Wielka szkoda, że zmarł Peter Falk - ja również go uwielbiałem. Postać porucznika jaką wykreował budziła wielką sympatię, niekiedy oglądałem powtórki poszczególnych odcinków (znając je dokładnie na pamięć) tylko dla jego pozytywnej postaci, nigdy mi się Columbo nie dłużył ani nudził.

Najbardziej spodobały mi się części z chirurgiem Leonardem Nimoy'em (to był chyba najbardziej cyniczny szwarccharakter; scena w gabinecie lekarskim, w której Columbo traci przez moment panowanie nad sobą - niezapomniane) oraz szachistą Laurence Harvey'em.

Cóż można napisać - dla mnie to nieodżałowana strata.

Jak byłem bardzo mały chciałem napisać kartkę do Petera Falka, może zdobyłbym chociaż autograf - nigdy się na to nie zdecydowałem i teraz żałuję

Do Ani_M: Nie wiem czy widziałaś film pt. "Murder, Inc.", w którym Falk gra wyjątkowo czarny charakter. Mając w pamięci wizerunek sympatycznego porucznika - ten kontrast sprawia naprawdę spore wrażenie. Poza tym został za występ w tym filmie nagrodzony nominacja do Oscara, także i w takiej roli odnalazł się znakomicie :-) Polecam!


Nie żyje Legenda - SmokEustachy - 25.06.2011

I ma knopflerowe tropy....


Nie żyje Legenda - Dawid - 26.06.2011

Świetna rola porucznika Columbo. Udało mi się uzbierać całą kolekcję tego serialu.