Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Fanowskie zasoby (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy (/showthread.php?tid=1597)



Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - Stach - 04.08.2010

Czy ktoś z Was dysponuje jakimiś nietypowymi przedmiotami związanymi z DS/MK? Może jakieś skany biletów, plakatów z koncertów?

Gdzieś czytałem, że na trasie OES przed każdym koncertem były sprzedawane kukiełki z podobiznami członków zespołu. Pewnie już tego raczej się nie dostanie, ale czy ktoś może ma takie coś i podzieliłby się fotkami dobrej jakości?

Bardzo ciekawym rarytasem są oficjalne programy na trasy koncertowe. Ściągnąłem sobie takie coś z jakiejś rosyjskiej strony, jednego z twórców rosyjskiej strony o DS/MK. Świetna jakość, dużo informacji, pełna wiarygodna lista koncertów. Jeśli ktoś nie ma to gorąco polecam. Niestety brakuje The First Tour 1978, Communique Tour 1979 (gdzieś krąży oficjalny program z europejskiej trasy), innych wersji Brothers In Arms World Tour (nie jestem pewien, ale chyba inne wersje są), no i On Every Street World Tour. Mamy jeszcze prawdopodobnie oficjalne, piękne zresztą wydawnictwo z zapisem nutowym wszystkich utworów z płyty OES na gitarę. Dla mnie bomba. Oto linki:

- On Location World Tour 1980/81: http://photofile.ru/users/kumchenko/95187934/

- Love Over Gold World Tour 1982/83: http://photofile.ru/users/kumchenko/95192848/

- Brothers In Arms World Tour 1985: http://photofile.ru/users/kumchenko/95186947/

- no i książka z nutami: http://photofile.ru/users/kumchenko/95193394/

Dzielcie się, jak macie Uśmiech


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - Dawid - 05.08.2010

Bardzo ciekawy materiał. Dzięki bardzo Uśmiech


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - filipk91 - 05.08.2010

http://kumchenko.users.photofile.ru/photo/kumchenko/95192848/xlarge/100976237.jpg

Czapeczka Knopflera z napisem 'fuck off' Duży uśmiech


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - Dawid - 07.08.2010

Dobre Uśmiech


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - Robson - 19.08.2011

Tourbook Communique wreszcie odnalazłem. Ale poki co nie potafię zapodac linkaUśmiech


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - Raingod - 19.08.2011

Ja mam przypinke oraz naklejke z Tour 1985, praktycznie identyczna jak moj awatar Uśmiech Oprocz tego nuty z Brothers, money for, alchemy i on every street.


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - pablosan - 21.08.2011

Około roku 1995-96 napisałem list do Demage Management i w odpowiedzi dostałem zdjęcie Marka z autografemUśmiech. To moja najcenniejsza rzecz związana z Maestro (no poza wygraniem konkursu i zamieszczeniem w Tylko Rocku 04/97 mojej relacji z koncertu w Pradze 19/06/1996). Bardzo chciałbym dorwać program z trasy Golden Heart (bo tego brakuje mi z programów solowych Marka z tras promujących premierowy materiał).

Oczywiście byłoby cudownie spotkać Marka i poprosić o autograf na którejś z płyt, uparcie próbuję, może kiedyś się udaUśmiech


Inne zasoby fanowskie - plakaty, bilety, inne rarytasy - MARTINEZ - 14.10.2011

mam dosc spora teczke musze poskanowac kiedys
-kupowalem jakies plakaciki z bravo i t p na gieldzie ksiazkowej ( m.in tekst walk of life ze zdjeciami marka ), czesc kupilem od pewnej dziewczyny
-mam bilet z on every street i pare zdjec ( zalapalem sie na koncert na Wald Stadium )
-mialem koszulke z trasy ale podarowalem pewnej dziewczynie - ale za to mam ja na zdjeciu w niej Uśmiech
- mam nuty Money For Nothing, On Every Street, Brothers in Arms