Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Facebook - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Informacje, opinie i wnioski (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Facebook (/showthread.php?tid=1469)

Strony: 1 2 3 4


Facebook - SmokEustachy - 10.07.2010

BET napisał(a):Przepraszam ze Cie to zabolalo.

Nie mam sie za przedstawiciela elity, jakkolwiek bys jej nie zdefiniowal, wiec daruj sobie swoj egalitarny sarkazm. Wiem za to jak wyglada np. grono dire straits na grono.net i byloby mi bardzo przykro gdyby nasze forum sie w cos takiego zamienilo. Uwazam ze reklamowanie forum w takich seriwsach jak nk, gdzie, nie czarujmy sie, wiekszosc uzytkownikow to dzieci neo, nie jest potrzebne za to moze nas tu troche 'rozmydlic'. Takie mam zdanie na ten temat.

No to jak grono.net nie rozmydliło forum to i nk nie rozmydli. :-)
Zapisał się ktoś z tego grona na forum w ogóle?


Facebook - jambore - 10.07.2010

a co to NK.
MK-rozumiem,ale....


Facebook - SmokEustachy - 10.07.2010

Dawna Nasza Klasa


Facebook - Robson - 10.07.2010

Dajcie spokój z NK.


Facebook - numitor - 10.07.2010

Dlaczego nie NK? Akurat NK ma nawięcej użytkowników starszych, nieporównywalnie więcej niż Facebook! "Fotka.pl", o czym Ty, Becie, gadasz? Nie jestem w ogóle fanem portali społecznościowych, spośród wszystkich mam jedynie konto właśnie na NK - m.in. po to, żeby mieć kontakt z osobami starszymi. Przepraszam za słowo "starsze" w odniesieniu do 30-50 latków Oczko, ale to właśnie na tę grupę wiekową powinno to forum stawiać (co widać po wieku aktywnych użytkowników).


Facebook - filipk91 - 10.07.2010

Numitor, czekam na odpowiedź w naszej mini dyskusji na PM Oczko


Facebook - jambore - 10.07.2010

numitor napisał(a):Dlaczego nie NK? Akurat NK ma nawięcej użytkowników starszych, nieporównywalnie więcej niż Facebook! "Fotka.pl", o czym Ty, Becie, gadasz? Nie jestem w ogóle fanem portali społecznościowych, spośród wszystkich mam jedynie konto właśnie na NK - m.in. po to, żeby mieć kontakt z osobami starszymi. Przepraszam za słowo "starsze" w odniesieniu do 30-50 latków Oczko, ale to właśnie na tę grupę wiekową powinno to forum stawiać (co widać po wieku aktywnych użytkowników).


jako,ze należę do pokolenia 30-50,dla mnie radość,że bliżej 50,dlatego przepraszam za składnię językową i ortografię(dlategodlamojegobezpieczeństwaprzedinkwizycjądokażdejsamogłoskinakońcudodałemogonek,brzmibardziejinteligentnie,powyżejmojego65iq
bezzawiasu


Facebook - numitor - 11.07.2010

jambore napisał(a):jako,ze należę do pokolenia 30-50,dla mnie radość,że bliżej 50,dlatego przepraszam za składnię językową i ortografię(dlategodlamojegobezpieczeństwaprzedinkwizycjądokażdejsamogłoskinakońcudodałemogonek,brzmibardziejinteligentnie,powyżejmojego65iq
bezzawiasu

Ale o co chodzi? Oczko Przecież ja nikogo nie atakowałem w moim poście, a już na pewno nie grupę wiekową, do której należysz. Wręcz przeciwnie - skoro taka grupa słucha MK, uznałem, że to właśnie do niej należy kierować reklamę tego forum.


Facebook - jambore - 11.07.2010

numitor napisał(a):Ale o co chodzi? Oczko Przecież ja nikogo nie atakowałem w moim poście, a już na pewno nie grupę wiekową, do której należysz. Wręcz przeciwnie - skoro taka grupa słucha MK, uznałem, że to właśnie do niej należy kierować reklamę tego forum.
ja,nie o ataku,tak po prostu-sam widzisz ,że pewne rzeczy lepiej w oczy,nawet jak o 3.18 rano łzawią
Problem polega na tym,że pojęcie "portal społecznościowy to jest kosmos,przez moje asekuranctwo dopiero po roku "podglądania zalogowałem się na forum MK,subiektywnie!


Facebook - filipk91 - 11.07.2010

Nieeee rozumiem nic


Facebook - jambore - 11.07.2010

filipk91 napisał(a):Nieeee rozumiem nic

Prosto-ciężko mi sie rozmawia z nickiem typu mk8094387u438743 itd


Facebook - BET - 11.07.2010

numitor napisał(a):Dlaczego nie NK? Akurat NK ma nawięcej użytkowników starszych, nieporównywalnie więcej niż Facebook! "Fotka.pl", o czym Ty, Becie, gadasz? Nie jestem w ogóle fanem portali społecznościowych, spośród wszystkich mam jedynie konto właśnie na NK - m.in. po to, żeby mieć kontakt z osobami starszymi. Przepraszam za słowo "starsze" w odniesieniu do 30-50 latków Oczko, ale to właśnie na tę grupę wiekową powinno to forum stawiać (co widać po wieku aktywnych użytkowników).

Po prostu jestem przeciwnikiem reklamy za wszelka cene na portalach, ktore sa zdominowane przez teletubisie. Tyle. Nie uwazam oczywiscie, ze na takiej nk nie ma ludzi na poziomie czy takich ktorzy traktuja ja, jak Ty, jako srodek komunikacji.
Jedyny spoleczniak na jakim jeszcze mam konto to grono, co sie tez niedlugo zmieni. zlo zlo jeszcze raz zlo. Oczko


Facebook - SmokEustachy - 11.07.2010

Ja cofam tą klasę. JA cofam wszystkie nasze klasy na świecie.


Facebook - BET - 11.07.2010

Relax Smoku, w koncu mamy demokracje nie? Oczko Jesli uwazacie ze to dobry pomysl - do. Po prostu mam inne zdanie na ten temat Uśmiech


Facebook - filipk91 - 11.07.2010

Bet, ale poważnie boisz się postów w stylu 'LoFfC!@m kNoPfLeRq@!! :*********** - kicia_95' ? Tacy ludzie MK nie słuchają, najwyżej będzie to reklama, która nie trafi do odbiorców, nic nas to nie kosztuje, w czym jest problem?


Facebook - Bart - 11.07.2010

SmokEustachy napisał(a):Ja cofam tą klasę. JA cofam wszystkie nasze klasy na świecie.

Rappaport? :>


Facebook - SmokEustachy - 11.07.2010

Bart napisał(a):Rappaport? :>

BET nie załapał. Klika się tu: http://chomikuj.pl/zazumir?fid=213311402 i kabaret Dudek Sęk.
To robimy tą NK?


Facebook - filipk91 - 11.07.2010

Rób. Najwyżej Bet będzie się z tobą procesował


Facebook - szpilka - 11.07.2010

filipk91 napisał(a):Rób. Najwyżej Bet będzie się z tobą procesował
no bez przesady, aż tak źle to chyba nie jest Uśmiech


Facebook - aaadam - 11.07.2010

tak jak wyżej ktoś powiedział, nie widzę potrzeby reklamowani się gdziekolwiek, czy jeśli macie do wyboru koncert Knopflera i Dody, to wybierzecie ten który reklamuje się bardziej?