Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Facebook - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Informacje, opinie i wnioski (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Facebook (/showthread.php?tid=1469)

Strony: 1 2 3 4


Facebook - filipk91 - 02.04.2010

Założyłem na facebooku grupę knopfler.pl, wpisujcie się Oczko Wg mnie to dobry sposób, żeby rozreklamować nasze forum, zlot, spotkania pokoncertowe itp

link: http://www.facebook.com/group.php?gid=105373166169060


Facebook - Bart - 02.04.2010

Zapisany Uśmiech


Facebook - HOWARD - 07.04.2010

Jo tyż;-)


Facebook - Patique - 10.04.2010

...i ja


Facebook - Bart - 29.06.2010

Filipeczku, weź no zaloguj się na naszego jutuba i połącz konto z FB Uśmiech


Facebook - SmokEustachy - 09.07.2010

A NK?


Facebook - Ania_M - 09.07.2010

Zapisana Uśmiech


Facebook - filipk91 - 09.07.2010

Żeby zrobić na naszej klasie konto knopfler.pl? Można, z tym że na facebooku jest lepiej widoczna Oczko Ale nic to nie kosztuje, więc mogę założyć


Facebook - BET - 09.07.2010

NK? No prosze Waaaas, moze jeszcze profil na fotce?


Facebook - Raingod - 09.07.2010

Zdecydowanie sprzeciwiam sie NK. Skasowalem sie rok temu i nie chce tego widziec Uśmiech


Facebook - SmokEustachy - 09.07.2010

Na NK jest poświęcony MK profil. Ale chyba nikt nim nie zarządza. A skoro jest na Facebooku który jest denny to i na NK może być. W niedzielę założę.


Facebook - szpilka - 09.07.2010

Ja osobiście nie przepadam za NK zwłaszcza jak obserwuję zachowania młodzieży (kolekcjonowanie znajomych, kto ma więcej ten fajniejszy, albo niektóre zdjęcia), ale są też normalni użytkownicy tego portalu (np. moi rodzice). Uważam, że nie ma nic złego w założeniu konta na NK. Kto będzie miał chęć to się doda, a kto nie to nie musi tam nawet zaglądać.
A grupa na FB nie jest denna tylko jeszcze niedopracowana Uśmiech ale jak się postaramy to będzie dobrze Uśmiech


Facebook - SmokEustachy - 09.07.2010

To nie grupa na FB jest denna tylko sam FB


Facebook - szpilka - 09.07.2010

jest jeden mały kłopot. NK jest wzorowana właśnie na FB, a dziś przekonałam się o tym już zupełnie. Powstają gry takie jak na FB, tak samo było z prezentami, komunikatorem i śledzkiem. Ale w zasadzie nie ma co się zastanawiać nad takimi drobiazgami, po prostu jedni ludzie wolą NK a inni wolą FB. "to jest pierdoła" Uśmiech i mamy ciekawsze tematy niż to który z tych portali jest lepszy.


Facebook - filipk91 - 10.07.2010

Pogadajmy o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą Duży uśmiech


Facebook - Bart - 10.07.2010

Smoku, to nie zaglądaj Oczko A grupa na FB się przyda w sensie promocji forum. Marketingowo trza myśleć, panie dziejku ;]


Facebook - SmokEustachy - 10.07.2010

Bart napisał(a):Smoku, to nie zaglądaj Oczko A grupa na FB się przyda w sensie promocji forum. Marketingowo trza myśleć, panie dziejku ;]

A grupa na NK się nie przyda? (Naszej Klasy już nie ma)? Marketingowo trzeba myśleć.


Facebook - BET - 10.07.2010

Bart napisał(a):Smoku, to nie zaglądaj Oczko A grupa na FB się przyda w sensie promocji forum. Marketingowo trza myśleć, panie dziejku ;]

No wlasnie ja mam co do tego troche mieszane uczucia. Zeby sie mialka masowka nie zrobila.


Facebook - SmokEustachy - 10.07.2010

BET napisał(a):No wlasnie ja mam co do tego troche mieszane uczucia. Zeby sie mialka masowka nie zrobila.

Znalazł się przedstawiciel elity...
[Obrazek: hahaha.gif]


Facebook - BET - 10.07.2010

Przepraszam ze Cie to zabolalo.

Nie mam sie za przedstawiciela elity, jakkolwiek bys jej nie zdefiniowal, wiec daruj sobie swoj egalitarny sarkazm. Wiem za to jak wyglada np. grono dire straits na grono.net i byloby mi bardzo przykro gdyby nasze forum sie w cos takiego zamienilo. Uwazam ze reklamowanie forum w takich seriwsach jak nk, gdzie, nie czarujmy sie, wiekszosc uzytkownikow to dzieci neo, nie jest potrzebne za to moze nas tu troche 'rozmydlic'. Takie mam zdanie na ten temat.