Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Muzyka Filmowa - Propozycje - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Płyty, single, DVD (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Muzyka Filmowa - Propozycje (/showthread.php?tid=1387)



Muzyka Filmowa - Propozycje - Ania_M - 14.11.2009

Numitor - pomyślałam, że na propozycje do rankingu z muzyką filmową przydałby się nowy temat, który będzie można skasować, kiedy już uruchomisz głosowanie.

Moje typy:

Local Hero
1. Wild Theme
2. Going Home
3. The Way It Always Starts
The Princess Bride
1. I Will Never Love Again
2. Florin Dance
3. Morning Ride
4. The Friends' Song
5. Storybook Love (Instrumental)
Cal
1. Irish Love
2. Father and Son
3. Potato Picking
4. The Long Road
Metroland
1. Metroland
2. Metroland (Instrumental)

Na Wag The Dog i A Shot At Glory myślę, że potrzebne będą osobne rankingi. Oczko


Muzyka Filmowa - Propozycje - filipk91 - 14.11.2009

A gdzie Finale z Last Exit To Brooklyn? Oczko


Muzyka Filmowa - Propozycje - numitor - 14.11.2009

Ania_M napisał(a):Numitor - pomyślałam, że na propozycje do rankingu z muzyką filmową przydałby się nowy temat, który będzie można skasować, kiedy już uruchomisz głosowanie.

Moje typy:

Local Hero
1. Wild Theme
2. Going Home
3. The Way It Always Starts
The Princess Bride
1. I Will Never Love Again
2. Florin Dance
3. Morning Ride
4. The Friends' Song
5. Storybook Love (Instrumental)
Cal
1. Irish Love
2. Father and Son
3. Potato Picking
4. The Long Road
Metroland
1. Metroland
2. Metroland (Instrumental)

Na Wag The Dog i A Shot At Glory myślę, że potrzebne będą osobne rankingi. Oczko

Jednak osobnych rankingów nie będzie.
Utwory, które na pewno (przynajmniej według mnie) wezmą udział w głosowaniu:

Going Home
Metroland
The Long Road
Wag The Dog
Wild Theme


Muzyka Filmowa - Propozycje - filipk91 - 15.11.2009

Ja będę walczył o Irish Boy (lub Love, nie pamiętam tytułu Oczko ) i Finale Uśmiech


Muzyka Filmowa - Propozycje - numitor - 19.11.2009

Ok, widze, że mało chętnych do burzliwej dyskusji.
Mam więc prośbę do Kuby lub Robsona - czy moglibyście przygotować spis 10-15 utworów MK z soundtracków, które Waszym zdaniem powinny się znaleźć na liście?


Muzyka Filmowa - Propozycje - koobaa - 20.11.2009

Ciężko będzie, numitor. Nie chciałbym żeby ranking stworzony był na podstawie moich ulubionych tematów bo to kwestia indywidualna i zawsze ominę coś, co dla kogoś innego może być ważne.
Moja propozycja jest taka, by na razie ominąć ten temat, zastanowić się, które utwory tam chcemy - niech wszyscy dają propozycję, a nie tylko ja i Robson - a w międzyczasie można głosować na albumy solo.
Jak ułożymy listę, będziemy głosować.


Muzyka Filmowa - Propozycje - Robson - 20.11.2009

Dokładnie. Są tematy bardzo ważne które momentalnie przychodzą do głowy ale w przypadku filmowych płyt często jest tak że jedna kompozycja wynika z drugiej. Utwory łączą się ze sobą tworząc nierozerwalną całość więc bym ich nie rozdzielałUśmiech Kuba ma 100% racje ale ja idę dalej i wypadam z gryUśmiech czekajac na soloUśmiech

W ten sposób łatwiej:Uśmiech

A SHOT AT GLORY
LOCAL HERO/CAL
WAG THE DOG
METROLAND
THE PRINCESS BRIDE
COMFORT AND JOY - miałem nie uwzględniać ale jak pominąć takie cudo jak "A Fistful of Ice-cream"
LAST EXIT TO BROOKLYN


Muzyka Filmowa - Propozycje - numitor - 21.11.2009

Ok, przełożymy głosowanie Oczko
Jednak nie zgadzam się z Wami - są piosenki filmowe, które żyją własnym życiem i to właśnie to piosenki są najwazniejsze w tej twórczości MK (oraz - nie łudźmy się - któraś z tych piosenek wygra). Na pewno należą do nich wymienione przeze mnie wcześniej: "The Long Road", "Going Home", "Wag The Dog", "Metroland"...


Muzyka Filmowa - Propozycje - Robson - 21.11.2009

Oj na pewno tak. Nawet przed laty w Trójce przed pierwszym koncertem MK w naszym kraju Piotr Kaczkowski przedstawił 20 ulubionych utwórow słuchaczy i wtedy z tego co pamiętam takie tematy jak "The Long Road" czy "Going Home" na tej liście się znalazły. PowodzeniaUśmiech