Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Mark W Trójce - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Mark & DS w mediach (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Mark W Trójce (/showthread.php?tid=133)



Mark W Trójce - Robson - 29.11.2009

Niedziela, 29 listopada 2009

George Harrison, John Lennon, Paul McCartney, Tom Waits, Norah Jones, Steve Hackett, Lisa Gerrard, John Mayer, Joe Bonamassa, Alison Moyet, Jason Mraz, No-Man, Believe, Osada Vida, Mark Knopfler, Trzeszcząca Płyta 4 i 5 ...


Mark W Trójce - Home Boy - 03.12.2009

Ostatnio w minimaxie, leciał 3 bonus "Pulling Down The Ride" i odniosłem wrażenie, że pan Leszek puszczał tę piosenkę z "lekkiego"Uśmiechprzymusu, w komentarzu wspomniał coś o marudzącym gitarzyście (i to chyba 2 razy:eekUśmiech, czyżby przestał go lubic:p??


Mark W Trójce - Robson - 04.12.2009

E tam od razu przestał lubić tak powiedział z sympatii. Marcin Kydryński np. za każdym razem mówi markotny MarkUśmiech


Mark W Trójce - Home Boy - 28.12.2009

Wreszcie coś nowego w minimaxieUśmiech, nie wiedziałem, że MK grał z Hankiem Marvinem, całkiem przyjemnie się słuchało, nawet też mi się podobała piosenka Davida i jeszcze całkiem ciekawy cover "Whoop de doo", tylko nie zapamiętałem kogo??Smutny


Mark W Trójce - Robson - 28.12.2009

To był Jimmy Buffet z płyty "Take The Weather With You" A wczoraj Dawid K. Obchodził urodzinyUśmiech


Mark W Trójce - Bart - 28.12.2009

Chyba nie powiedzieli nawet kto grał Whoop de doo. A po urodzinowym knopflerowym secie była fajna godzinka wspominkowa o Beksie.


Mark W Trójce - Robson - 28.12.2009

O tak. Leszek Adamczyk pamietał. A wcześniej w pierwszym programie Polskiego Radia no i u Piotra Kosińskiego był specjalnym gościem między 2 a 6 rano. Znów nie spałem calą noc jak za dawnych lat...


Mark W Trójce - Robson - 11.01.2010

A co powiecie na nowego dyrektora Trójki? Czy to ten sam który przegonił audycje autorskie w BISCE? Oj źle się dziejeSmutny


Mark W Trójce - aaadam - 13.01.2010

Robson napisał(a):A co powiecie na nowego dyrektora Trójki? Czy to ten sam który przegonił audycje autorskie w BISCE? Oj źle się dziejeSmutny

Niestety to ten sam!!! Jak nie będzie rewolty jakiejś to czarno widzę dalsze losy Trójki. A jednocześnie dalsze losy Marka Knopflera w Trójce bo z komputera to raczej nie będąć grać takich numerów jak z ostatniej płyty Mistrza


Mark W Trójce - Raingod - 26.01.2010

Właśnie przed chwilą Blue Tarp Blues Sonny Landreth with Mark Knopfler. Mniam, co za kawałek na poczatek dnia!!!


Mark W Trójce - anrom - 26.01.2010

Mark Knopfler w Studio im. Agnieszki Osieckiej w tym roku. Ponoć.


Mark W Trójce - macsa - 26.01.2010

A skąd takie info Romku ??

Było by pięknie !!


Mark W Trójce - Robson - 26.01.2010

No właśnie. Skąd takie Info?


Mark W Trójce - anrom - 26.01.2010

Dostałem sms od kolegi, że redaktor Baron był łaskaw podzielić się informacją o takich planach. Ale jak to mówi mój inny kolega - pożywiom, uwidim...


Mark W Trójce - anrom - 26.01.2010

Marek Niedźwiecki w Trójce od kwietnia!


Mark W Trójce - Robson - 26.01.2010

Tak to już wiemy w innym wątku jest kilka wpisów a co do występu MK myślalem że to coś bardziej konkretnego. Kiedy ukazywała się płyta "The Ragpicker's Dream" też byly moce plany ale być może pojawiła się większa nadzieja o której nie za wiele wiemyUśmiech


Mark W Trójce - elsinore - 02.02.2010

A jakie knopflerowe nuty w ostatnim minimaxie zagościły ? Słuchaliście ? Bo ja niestety przegapiłem fragment po 22-ej :mad:


Mark W Trójce - Robson - 02.02.2010

To jest trzeci tydzień miniMAXU bez MK. Panie Leszku. No chyba list napiszęUśmiech


Mark W Trójce - Robson - 08.02.2010

I napisałemUśmiech Poszło "Time In The Sun" i "Early Bird" a niech ludzkość wie o takich Knopflerach. Leszek Adamczyk odpisał że brak MK osattnio spowodowany jest faktem roku Hendrixa ale Mark bedzie pwracał od czasu do czasu.


Mark W Trójce - elsinore - 08.02.2010

Robson napisał(a):I napisałemUśmiech Poszło "Time In The Sun" i "Early Bird" a niech ludzkość wie o takich Knopflerach. Leszek Adamczyk odpisał że brak MK osattnio spowodowany jest faktem roku Hendrixa ale Mark bedzie pwracał od czasu do czasu.
Rok Hendrixa rokiem Hendrixa, ale żeby w ciągu 3 godzin nie wygospodarować 15 minut dla Mistrza... :mad: