Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Mark W Trójce - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Mark & DS w mediach (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Mark W Trójce (/showthread.php?tid=133)



Mark W Trójce - majkel - 01.05.2008

W Trojce wlasnie leci YOUR LATEST TRICK


Mark W Trójce - mikołaj - 01.05.2008

Właœnie przed chwilš Kaczor odtworzył Telegraph road. Boże, ależ to była wersja.
Końcowe solo trwało chyba z 10 minut


Mark W Trójce - Robson - 01.05.2008

Zaczšł "Trzeciš Godzinę" od Speedway Oczko I Bryan Ferry też był m.in z "Valentine" a kto na gitarze? Uśmiech


Mark W Trójce - HOWARD - 01.05.2008

Eric Clapton?



Szczęśliwy


Mark W Trójce - Robson - 01.05.2008

Pudło Duży uśmiech


Mark W Trójce - aaadam - 02.05.2008

u Ferrego na gitarze to Mark na bank grał


Mark W Trójce - MARTINEZ - 02.05.2008

chyba w niedziele jest koncert ferrego w krakowie ?


Mark W Trójce - liczi - 02.05.2008

A dziœ był wywiad z Markiem i potem Brothers in arms w Trójce tak przed 11 Uśmiech


Mark W Trójce - jambore - 04.05.2008

A dziœ p.Kaczkowski chyba coœ powie Uśmiech


Mark W Trójce - Andrzej - 04.05.2008

Prosze Was - nagrajcie mi to. Bedę w pracy. Oczko


Mark W Trójce - aaadam - 04.05.2008

Jest już 23 ale Kacz milczy jak zabity, zapomniała włšczyć rec jak rozmawiał z Knopflerem (bo ponoć rozmawiał) czy jak? Huh


Mark W Trójce - Robson - 05.05.2008

Poszło tylko "So Far Away" i przepiękne listy od słuchaczy w pierwszej i drugiej godz. MM. Bradzo spodobaly mi się słowa jednego ze sluchaczy który Marka Knopflera tak bardzo polubił że chciał aby był jego sšsiadem Duży uśmiech

Przypuszczam że wywiadu jednak nie było Pan Piotr na pewno coœ by o tym wspomniał.


Mark W Trójce - Ania_M - 05.05.2008

Cytat:Originally posted by Robson@May 5 2008, 03:34 PM
Bradzo spodobaly mi się słowa jednego ze sluchaczy który Marka Knopflera tak bardzo polubił że chciał aby był jego sšsiadem Duży uśmiech

Zapewniam Cię Robson że on nie jest odosobniony w swoim "chceniu". Szczęśliwy


Mark W Trójce - macsa - 17.05.2008

Andrzeju jako, że byłeœ w pracy a darzę Cię ogromnš sympatiš postanowiłem zrobić specjalny Mix obu audycji o których mowa powyżej abyœ niczego nie stracił. Również Pablosan ma szansę usłyszeć jak to było naprawdę z tš elektryzujšcš wiadomoœciš, że Knopfler chce się spotkać ze swoimi zagorzałymi fanami, których spotkał w Hamburgu Oczko

W audycji po-koncertowej wspaniałe listy od słuchaczy i to jedno bardzo ważne stwierdzenie:

"Byliœmy na koncercie Dire Straits"


Mark W Trójce - jambore - 17.05.2008

Cytat:Originally posted by macsa@May 17 2008, 01:23 PM
Andrzeju jako, że byłeœ w pracy a darzę Cię ogromnš sympatiš postanowiłem zrobić specjalny Mix obu audycji o których mowa powyżej abyœ niczego nie stracił. Również Pablosan ma szansę usłyszeć jak to było naprawdę z tš elektryzujšcš wiadomoœciš, że Knopfler chce się spotkać ze swoimi zagorzałymi fanami, których spotkał w Hamburgu Oczko

W audycji po-koncertowej wspaniałe listy od słuchaczy i to jedno bardzo ważne stwierdzenie:

[b]"Byliœmy na koncercie Dire Straits"
[/b]
Dzięki Tobie Macsiu, słuchaliœmy audycji z 3 maja, w drodze do Pragi. Uśmiech
Wielkie dzięki.
Pablosan nie miał okazji wysłuchac audycji w trójce z 28 kwietnia i może wielu innych, jutro może opublikuję całš audycję mini max o P. Marku, dla tych co nie chcš albo nie mogš œcišgnšc.


Mark W Trójce - Andrzej - 17.05.2008

Macsiu - Ty jak zwykle nie zawodny. Dziekuje Tobie serdecznie.


Mark W Trójce - Robson - 22.05.2008

Jako że pojawiły się proœby słuchaczy do Pana Piotra aby powrócił do koncertu MK w Polsce to dziœ Trzeciš Godzinę zamknšł utwór "Brothers In Arms" z Houston. W 1985 roku wszyscy którzy byli na tym koncercie po raz pierwszy usłyszeli ten utwór. Swojš drogš ciekawe jakie to uczucie?


Mark W Trójce - Marcin_Kr - 29.05.2008

Dzisiaj kilka minut przed 16 Kaczkowski puœcił w Trójce "Brothers In Arms" w wykonaniu ...Metallicy

Nie słyszałem tego wczeœniej, ponoć nagrali to pół roku temu- œwietny cover nagrany w "stylu" Metallicy


Mark W Trójce - Marcin_Kr - 29.05.2008

oczywiœcie na youtube można znaleŸć wszystko:
http://pl.youtube.com/watch?v=FqkGPPwddCU


Mark W Trójce - macsa - 19.06.2008

A czy ktoœ słuchał "Jazdę Obowišzkowš" dnia 2 maja 2008 r. ?

...hmmm człowiek, który mówi o sobie, że tak naprawdę to on nie potrafi grać na gitarze...