Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Mark W Trójce - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Mark & DS w mediach (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Mark W Trójce (/showthread.php?tid=133)



Mark W Trójce - anrom - 02.09.2007

I ja dziękuję, to dla mnie jedyna okazja posłuchać tych audycji! I zresztš też nie na spokojnie, tylko przelotem - w samochodzie...


Mark W Trójce - snake - 02.09.2007

witajcie,
Jak pewnie większoœć z Was słucham właœnie MiniMaxa. Przed chwilkš PK zapowiedział utwór z płyty, która ma się ukazać 17.09. Oho, Mistrz zabrzmi. Jednak to nie jest (tak, gdy pisze te słowa utwór nadal "leci") MK,a Eddie Veder z Pearl Jam. I muszę przyznać, ze również się ucieszyłam, bo lubię muzę i vocal Eddiego. A koncert PJ ze Spodka w 2000r. jest wg mnie zjawiskowy!!!!! Szkoda, że ten tegoroczny (na którym z resztš byłem) z Chorzowa już aż tak dobry nie był.


Mark W Trójce - Robson - 07.09.2007

Wczoraj a w zasadzie było już dziœ, prawie wpadałem w objęcia morfeusza (1.55) i co nagle słyszę? Ano Pan Piotr w miniMAXIE zapodał True Love Will Never Fade Uśmiech Mówišc że jeszcze 10 dni Oczko Aż się rozbudziłem. Będe polemizował z każdym kto uważa że z tego utworu wieje nudš Duży uśmiech


Mark W Trójce - Robson - 14.09.2007

To co się działo we wczorajszo-dzisiejszym miniMAXIE to prawdziwy Markowy maraton Uśmiech A jeszcze Pan Piotr zacytował mój list. Poczułem się wyróżniony. Małe a cieszy Wywracanie oczami Powiem krótko szykuje się naprawdę C U D O W N Y album tylko dlaczego ja go jeszcze nie mam? Smutny :angry:

ps. pan Piotr odtworzył 3/4 płyty a ja się broniłem żeby jednak w spokoju samemu ten album ''odpalić" Duży uśmiech


Mark W Trójce - macsa - 14.09.2007

Robercie - czy mógłbyœ i nam ten liœcik do Pana Piotra podesłać ? Na pewno jest bardzo interesujšcy i to chyba pierwszy raz gdy Kaczkowski zacytował kogoœ z naszego grona !!

GRATULACJE !!

Napisz jeszcze co zagrał w MiniMax'sie z nowej płyty bo jeszcze nie miałem okazji przesłuchać wczorajszej audycji...


P.S.
Od KTGC nie sposób uciec - nawet tym którzy się bardzo broniš ! Oczko

A jak Koobaa ? Nic jeszcze nie słyszał ? Bo go coœ nie widać ostatnio - pewnie unika sposobnoœci...


Mark W Trójce - Robson - 14.09.2007

Właœciwie dlaczego nie? Oczko

Witam serdecznie.
Panie Piotrze to już tak naprawdę pozostały godziny do premiery Kill To Get Crimson Marka Knopflera. Czas oczekiwania niezwykle ekscytujšcy zamienia się w prawdziwš goršczkęUśmiech Kolejny fragment został ujawniony. Niezwykły i na długo pozostajšcy w pamięci. To Let It All Go. Z ponadczasowym przesłaniem, że tak naprawdę jeœli chcemy się czemuœ jednemu poœwięcić musimy wszystko inne zostawić i odsunšć...Podobno ten utwór Mark zaczšł pisać jeszcze w latach 70 bo też musiał zostawić posadę nauczyciela czy dziennikarza, bo jego pasjš była muzyka i pisanie piosenek. Głęboko w to wierzę że jutro będzie TEN DZIEŃ kiedy trzy czerwone skutery z okładki płyty zobaczę z bliskaUśmiech
Jestem przy radiu o 23.
Serdecznie pozdrawiam prawie z jesiennego Opola Robert

Uśmiech

Oczywiscie Pan Piotr zacytował tylko dwa pierwsze zdania zdanie Uśmiech Ale i tak się ucieszyłem.

Oto co poszło:

The Scaffolder's Wife
The Fizzy And The Still
Let It All Go
Behind With The Rent
i na koniec audycji In The Sky

Ależ to był program. Czy ja w ogóle spałem tej nocy? Nic mi o tym niewiadomo Duży uśmiech


Mark W Trójce - macsa - 14.09.2007

To już słyszałeœ "In The Sky" ??

I jakie wrażenia po pierwszym załuchaniu ??


Mark W Trójce - Robson - 14.09.2007

Tak Maćku aczkolwiek trochę się przed tym broniłem. Nawet przy radiu. To był istny cyrk Duży uśmiech a wszystko po to aby nastawić płytę i w spokoju wsłuchać się w dŸwięki mistrza. Pamiętam In The Sky ale nie na tyle aby sobie przypomnieć melodię ale z drugiej strony na tyle dobrze żeby być oczarowanym. Zresztš to dotyczy również pozostałych utworów. Przepiękny, stonowany i delikatny album. Inny niż cztery wczeœniejsze. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać aby całkowicie sobie wyrobić o nim zdanie.


Mark W Trójce - HOWARD - 14.09.2007

Cytat:Originally posted by macsa@Sep 14 2007, 02:51 PM
... to chyba pierwszy raz gdy Kaczkowski zacytował kogoœ z naszego grona !!



Moje listy również cytował, ale tylko dwa razy (pyszałek Język)
Poza tym mam jego autograf na ksišżeczce "LOCAL HERO" - pamiętam jak dziœ jak się zatrzymał nad tš płytš Marka K. i powiedział przydługie:

"Nooooo" Uśmiech
..

gdy mi jš oddawał.


Mark W Trójce - HOWARD - 16.09.2007

A ciekawi mnie to jak będzie wyglšdać najbliższa wieczorna uczta u Kaczkowskiego. Wywracanie oczami


Mark W Trójce - Robson - 16.09.2007

Bardzo proszę Oczko Kto jest na pierwszym miejscu? Uśmiech

16 wrzeœnia 2007
Niedziela, 16 wrzeœnia 2007B.B. King obchodzi dziœ 82 urodziny. Dodatkowo różne bluesy z różnych lat i w różnych wykonaniach. John Porter zapowiedział się z wizytš. Z nowych płyt Mark Knopfler, Riverside, Fish, Joe Bonamassa, Eddie Vedder, Apocalyptica, Bruce Springsteen, Mike Oldfield, David Gilmour, Sting, Robert Plant. Bilety na Cree. 2 tygodnie do koncertu Dream Theater. Na 4 występy przyjeżdża Antimatter. Dziœ też 30 rocznica œmierci Marca Bolana [sporo nagrań w najbliższy czwartek o 23.00]. Minimax Jarocin w tydzień od wydania trafił na listę bestsellerów.


Mark W Trójce - BET - 16.09.2007

Wlasnie Mark polecial :]

To Gilmour pracuje nad nowa plyta?? :blink:


Mark W Trójce - Toloth - 16.09.2007

Cytat:Originally posted by BET@Sep 16 2007, 08:21 PM
Wlasnie Mark polecial :]

To Gilmour pracuje nad nowa plyta??  :blink:
A już myœlałem, że nie może być lepiej... MK i Mike Oldfield wydajš nowe albumy jesieniš, czyżby także DG? Moi trzej najukochańsi gitarzyœci?

Thank God B)

PS. W krakowskim Saturnie w koszyku z tanimi płytami On An Island za 20 złociszy Oczko

EDIT: Chyba chodzi o nowe DVD Davida G. Tak by wychodziło, bo premiera chyba w pištek była B)


Mark W Trójce - BET - 17.09.2007

Enyłej - piekna to byla audycja Uśmiech


Mark W Trójce - Robson - 04.10.2007

Marcin Kydryński pożegnał się wczoraj z nocnymi słuchaczami swojej audycji. Piękny w wielu miejscach osobisty program. I piękna muzyka. Nie zabrakło Markotnego Marka. A Place Where We Used To Live jak zawsze zabrzmiało uroczo.


Mark W Trójce - macsa - 05.10.2007

Masz rację Robercie - piękna audycja i w pięknym stylu Marcin pożegnał się z Około Północnymi słuchaczami !! Zrobił to zupełnie inaczej od NiedŸwiedzia, spokojnie, radoœnie i stopniowo przygotowujšc słuchacza na rozstanie. Powiedział taż kilka słów na temat odejœcia Marka, że mam mu za złe to nagłe odejœcie bez słowa. Dowiedział się o tej decyzji z gazet a przecież mijał sie z Markiem kiedy on wychodził ze studia po swojej ostatniej audycji w Trójce...


Oj bardzo będzie mi brakowało tej audycji, niedzielna Sjesta to jednak nie to co północne spotkania ze Stingologiš i Patologiš oraz Markotnym Markiem...


Smutne - coraz mniej do słuchania...


Mark W Trójce - Robson - 05.10.2007

Tak to prawda. Idš chyba jakieœ zmiany w Trójce. Nie nagrywałem tej audycji a z przyjemnoœciš bym jš włšczył do swego archiwum. Istnieje taka szansa Maćku?


Mark W Trójce - macsa - 05.10.2007

Oczywiœcie - wrzucę na Chomika jak tylko dotrę do doma...

[Obrazek: macsa.gif]


Mark W Trójce - Robson - 05.10.2007

Super jesteœ wielki! Oczko


Mark W Trójce - macsa - 05.10.2007

Audycja na Chomiku

Duży uśmiech