Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Knopflerowo (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? (/showthread.php?tid=126)



A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - fakungio - 05.08.2005

What have i got to do to win Your Love maybe never...hmmm świetny utwór.


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - Robson - 05.08.2005

Oczywiście Uśmiech Znalazł się na bardzo bogatym singlu "Cannibals" dodatkowo jest jeszcze "Tall Order Baby" Nie zapomnę tego dnia. Wchodze sobie do dużego sklepu w Stanach i kiedy zobaczyłem tę płytkę prawie upadłem na kolana Oczko


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - bartekold - 06.08.2005

te singielki są idealnym uzupełnieniem płyty Uśmiech


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - dudageo - 06.08.2005

zgadzam się... ja uwielbiam jeszcze singelek "Darling Pretty" z piękną balladą "My Claim To Fame" no i świetnym "Gravy Train"


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - grzegorz - 06.08.2005

Nie mogę zrozumieć dlaczego na Golden Heart Mark nie umieścił takiej perełki jak Gravy Train. Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że nie są to irlandzkie brzmienia i nie pasowały do koncepcji płyty.


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - dudageo - 06.08.2005

"Golden Heart" powinno być dwupłytowym albumem Oczko


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - olaph72 - 06.08.2005

Cytat:Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że nie są to irlandzkie brzmienia i nie pasowały do koncepcji płyty


Szkockie, nie irlandzkie!!! Oczko


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - grzegorz - 06.08.2005

To jeszcze wytłumacz różnicę między muzyką szkocką a irlandzką.
Ja zawsze byłem przekonany, że Golden Heart to klimaty irlandzkie i chyba nie tylko ja.


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - olaph72 - 06.08.2005

Ba! Sam Mark był przekonany, że nagrał piosenki irlandzkie. Ale wszystko się wyjaśniło, kiedy pytał o to muzyków z Wysp:
"MK:kiesys zapytalem muzykow czy moje piosenki sa irlandzkie? A oni, ze nie, ze sa szkockie. Po czym to poznaliscie? Po interwalach - odpowiedzieli"

BTW, to cytat z posta Pablosana ze stycznia. Szczęśliwy


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - Robson - 08.08.2005

Cytat:Originally posted by grzegorz@Aug 6 2005, 10:00 PM
Nie mogę zrozumieć dlaczego na Golden Heart Mark nie umieścił takiej perełki jak Gravy Train. Jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że nie są to irlandzkie brzmienia i nie pasowały do koncepcji płyty.
Ja też się nad tym zastanawiałem Grzegorz. "Gravy Train" może by nie pasował do klimatu Golden Heart ze wzgledu na bardzo rockowe środki wyrazu. Ale z drugiej strony "Don't You Get It" też mogłby ktoś powiedzieć że nie pasuje... Oczko Zgadzam się na dwupłytowy album Oczko


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - StonyRoadRider - 30.08.2005

Cytat:Originally posted by olaph72@Aug 6 2005, 11:13 PM
Ba! Sam Mark był przekonany, że nagrał piosenki irlandzkie. Ale wszystko się wyjaśniło, kiedy pytał o to muzyków z Wysp:
"MK:kiesys zapytalem muzykow czy moje piosenki sa irlandzkie? A oni, ze nie, ze sa szkockie. Po czym to poznaliscie? Po interwalach - odpowiedzieli"

BTW, to cytat z posta Pablosana ze stycznia. Szczęśliwy
Mark musiał się czuć trochę zmieszany, w końcu zaprosił do studia Irlandczyków, a nie Szkotów Język


A Znacie Taką Piosenkę Knopflera "what Have I Got? - olaph72 - 30.08.2005

Szkot, Irlandczyk - dwa bratanki.
Duży uśmiech