Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Knopflerowo (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera (/showthread.php?tid=124)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - majkel - 02.08.2005

Jakie są waszym zdaniem najlepsze wykonania innych muzyków muzyki Mark'a?
Czy odnajdują się w Jego muzyce?
Czy odszukali coś nowego?
Czy jest ten sam klimat?
Czy to była pomyłka?

Na początek jeden z moich ulubionych gitarzystów świata: Hank Mavin - gra ... a zgadnijce coUśmiech

Hank Marvin plays....


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Robson - 02.08.2005

Niestety nie wszystko słyszałem płyt jest sporo ale nie do wszystkich łatwo dotrzeć. Zapamiętałem bardzo ładne "Brothers In Arms" Joan Baez i cudowne "Water Of Love" The Judds. Z nowszych ładnie opracowal "Prairie Wedding" Kenny Rogers. Chcialbym pozbierać wszystkie płyty ale generalnie chyba nie przepadam za coverami Oczko za każdym razem czegoś mi brakuje. I za każdym razem tego samego- gitary mistrza Oczko


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - olaph72 - 02.08.2005

Covery to dobra okazja do przyjrzenia się, a raczej przysłuchania - jak muzykę MK odbierają inni artyści, bądź co bądź też słuchacze. Zakładam, że nagrywając cover przepuszczają oryginał przez warstwy własnej wrażliwości muzycznej. To co wyjdzie doskonale odzwierciedla "co im w duszy gra". A że gra muzyka MK, tym ciekawsze powinno to być dla nas. Uśmiech
Mnie najbardziej podoba się "Money For Nothing" w wersji Big Daddy. Jakże krańcowo odmienna interpretacja! W ogóle nie rockowa, oszczędna instrumentacyjnie, klimatem zahaczająca niemal o kabaret. Tak mogliby tę piosenkę zagrać NHB. Uśmiech


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Andrzej - 02.08.2005

A ja jeśli Chodzi o Covery - to tylko w wykonaniu naszych klubowiczów:
StonyRoadRider,Majkel,Bartek,Martinez,Grześ,Bet,Nikodem,Raingod,
Howard.
Kolejnosć wymieniona nie alfabetycznie i nie zależnie.

A CZEMU:
....a bo ich wykonania są dla mnie prawdziwe,spontaniczne i ciągle dążące do ideału mistrza.
Kurcze, ale zapunktowałemu u chłopaków


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - numitor - 02.08.2005

Cytat:Originally posted by Andrzej@Aug 2 2005, 09:48 PM
A ja jeśli Chodzi o Covery - to tylko w wykonaniu naszych klubowiczów:
StonyRoadRider,Majkel,Bartek,Martinez,Grześ,Bet,Numitor,Nikodem,Raingod,
Howard.
Kolejnosć wymieniona nie alfabetycznie i nie zależnie.

A CZEMU:
....a bo ich wykonania są dla mnie prawdziwe,spontaniczne i ciągle dążące do ideału mistrza.
Kurcze, ale zapunktowałem.
Numitor? Uśmiech
Ja covery wykonuje, ale tylko wokalnie i tylko bedac sam w pokoju - ogolnie nie uzewnetrzniam sie z tym Oczko....wiec chyba Ci sie cos - drogi Andrzeju - pomylilo Oczko

Chyba, ze mnie podsluchiwales?

P.S: Swoja droga - jak zrobisz liste zalezna - mozesz mnie spokojnie umiescic na koncu Język


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Andrzej - 03.08.2005

Zawsze mi się wydawało że na avatarku byłeś z gitarą. Starość -Numitorze-
starość mnie dościga.
Ku pocieszeniu - Mark też jest stary, a jaki fajny


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Trissi - 03.08.2005

osttatnio sluchalam taki cover, byl perfekcyjny, kumpel mi pokazywal, bo wiedzial jak szaleje na punkcie DS. Brothers in Arms, cholera, musze sie dowiedziec o autora.


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - numitor - 03.08.2005

Cytat:Originally posted by Andrzej@Aug 3 2005, 07:09 PM
Zawsze mi się wydawało że na avatarku byłeś z gitarą. Starość -Numitorze-
starość mnie dościga.
Ku pocieszeniu - Mark też jest stary, a jaki fajny
Bylem, bylem - co nie oznacza, ze na niej gram Uśmiech (albo kiedykolwiek gralem).
Bardzo mi jednak milo, ze tak sobie ktos mysli....

Swoja zdroga zmienilem tego avatara Oczko zeby nikt nie myslal,ze ja gram na gitarze...


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - majkel - 03.08.2005

znam autora - Trissi Duży uśmiech


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Robson - 06.08.2005

Cytat:Originally posted by Trissi@Aug 3 2005, 09:38 PM
osttatnio sluchalam taki cover, byl perfekcyjny, kumpel mi pokazywal, bo wiedzial jak szaleje na punkcie DS. Brothers in Arms, cholera, musze sie dowiedziec o autora.
Trissi to musiało być jedno z tych wykonań: (podaję tytuły płyt na których "Brothers In Arms" się pojawiło)
Joan Baez "Recently" (1989)- śliczne
Ronnie Drew "Dirty Rotten Shame" (1995)
Jubilat Bridge "Under Shattered Skies" (1995)
Gregorian "Masters Of Chant (2002)
Carol Noonan "Somebody Darling" (2004) i tej płyty usilnie poszukuję.


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - AndrzejP - 08.08.2005

Najlepszy cover moim zdaniem to "Setting Me Up" - grał to Eric Clapton z Alvinem Lee. Kilka lat temu dosyć często słyszałem ten kawałek w radiu. Bardzo udany moim zdaniem. Mam MP3 z tym kawałkiem - jak ktoś jest zainteresowany to podam linka...


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - majkel - 11.08.2005

Nie ma jak to cover Al Jankovicha Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Robson - 11.08.2005

Czyli "Money For Nothing" ze zmienionym tekstem? Uśmiech


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - lukas1119 - 11.08.2005

Jakiś miesiąc po koncercie Mistrza w "Spodecu" w moim mieście-Chorzowie grało SBB. Gdy kupowałem bilet na ten koncert dowiedziałem się od właściciela klubu, że kilka dni przed SBB gra u nich za free Wojciech Klich, były gitarzysta czegoś tam. Poszedłem z kumplem, bez entuzjazmu, koncert nie był ciekawy. Prócz nudnych własnych kompozycji było kilka coverów, m.in Hey Joe Hendrixa i...na finał You latest trick. Dziwnie było tego słuchać, mimo iż zagrane było poprawnie, to jakoś tak...inaczej. W końcu zespół Klicha liczył tylko gitare, bas i bębny... Kumplowi się podobało (nie był na koncercie Marka), ja wyszedłem stamtąd obojętny na to co się działo. A coverów w większości przypadków nie lubię.


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - majkel - 11.08.2005

Cytat:Originally posted by lukas1119@Aug 11 2005, 02:34 PM
Jakiś miesiąc po koncercie Mistrza w "Spodecu" w moim mieście-Chorzowie grało SBB. Gdy kupowałem bilet na ten koncert dowiedziałem się od właściciela klubu, że kilka dni przed SBB gra u nich za free Wojciech Klich, były gitarzysta czegoś tam. Poszedłem z kumplem, bez entuzjazmu, koncert nie był ciekawy. Prócz nudnych własnych kompozycji było kilka coverów, m.in Hey Joe Hendrixa i...na finał You latest trick. Dziwnie było tego słuchać, mimo iż zagrane było poprawnie, to jakoś tak...inaczej. W końcu zespół Klicha liczył tylko gitare, bas i bębny... Kumplowi się podobało (nie był na koncercie Marka), ja wyszedłem stamtąd obojętny na to co się działo. A coverów w większości przypadków nie lubię.
Ja myślę, że są utwory, których coverować się nie powinno. Pierworodne wykonania sa najlepsze - w tym przypadku 'Your Latest Trick'. Niedawno moja koleżanka też się zapytała czy zagrałbym tego cover odrzekłem jej: "profanacji nie popełnię" Oczko


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - koobaa - 12.02.2006

Tak jak nie lubię za bardzo muzyki Maestro w innym wykonaniu (także swoim Oczko ) to muszę powiedzieć, że te interpretacje Romeo and Juliet i Sultans of Swing zrobiły na mnie wrażenie...
Posłuchajcie, warto: Monte Montgomery


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - Robson - 12.02.2006

Ano właœnie. Anglicy też o tym dyskutujš. Ja to w ogóle nie przepadam za wszelkiego rodzaju "przeróbkami" ale to słychać ten człowiek ma pomysł na Sułtanów i Romeo. Wymiata naprawdę nieziemsko Oczko


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - lukas1119 - 12.02.2006

Bardzo ładnie. Chyba wiem skšd nasz zachwyt - po pierwsze ten człowiek nie próbuje naœladować na siłę Knopflera, zrobił to zupełnie po swojemu i to z klasš. Po drugie - widać, że bardzo nam brakuje akustycznej płyty MK. Może powinien on posłuchać tych coverów... Wywracanie oczami


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - anrom - 13.02.2006

Bardzo piękne, czy udało Wam się może to jakoœ skopiować na dysk?


Najlepsze Wykonania Muzyki Marka Knopflera - pogdan - 13.02.2006

Możesz spróbować tym będzie robiło. Podziękuj grzesiowi (od niego się o tym dowiedziałem ale posta nie potrafiłem znalęŸć (admini przywrócie forum)) 'nagrywa wszystko co przechodzi przez kartę dzwiękowš'.
http://www.download.com/JetAudio-Basic/300...ml?tag=pdp_prod
ze strony http://www.jetaudio.com/


Rzeczewiœcie porusza. Każdy takt to coœ nowego.
Gitara jak soczyœcie gra w jego rękach, a dotego ładny œpiew (szczególnie RAJ).