Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Informacje, opinie i wnioski (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) (/showthread.php?tid=1217)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 01.07.2009

Ale ten pasuje do Ciebie Język Poza tym jeszcze 44 posty (cóż za liczba magiczna!) i awansujesz Oczko

Powiedz mi, że to "nie ma" powyżej nie dotyczyło backupu...


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - macsa - 01.07.2009

Pytanie do admnia - jak jest z rejestracją na forum - zapisałem wczoraj kolege o ksywie "darco", czekalismy jakieś 4 godzinki na maila z rejestracją i nic nie dotarło. Prosze o info w tej sprawie.

A i zdało by się przestawić forum na czas letni - mamy jedną godzinę do tyłu...


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 01.07.2009

Za chwilę napiszę ogólny wątek z informacjami technicznymi. Kolegę darco uaktywnię ręcznie - czasem się zdarzy że mail nie dotrze. Czas można sobie zmienić we własnym profilu - ja widzę poprawnie Uśmiech Nie mogę ustawić wszystkim dopóki ktoś mi nie da dostępu do SQLa Język

Generalnie jeśli mail nie dotrze w kwadrans, to już można śmiało pisać do mnie że coś nie gra.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 01.07.2009

darco powinien móc się już zalogować.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - MARTINEZ - 01.07.2009

odnosnie dzialow to wystarczylo odnalezc Duży uśmiech stary watek, w ktorym byla dyskusja na ten temat Uśmiech

ps jak przykleje wazny temat to tez musze go przykleic w odpowiednim dziale Duży uśmiech


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 01.07.2009

No i dzięki działom możesz przykleić w każdym po dwa czy trzy wątki bez problemu, a jak było w głównym przyklejonych siedem, to już problem był Uśmiech

Co z filmem ze zlotu? :>


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - anrom - 05.07.2009

mirek napisał(a):jesli mozna prosze przerobic szate graficzna forum Uśmiech

Ale oby nie była zbyt pstrokata... obecna jest OK w swoim stylu.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Michal - 07.07.2009

a kto będzie organizował nastepny zlot????


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 07.07.2009

Krakowiacy, jak sądzę :] Z pewną pomocą przyjaciół Oczko


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 07.07.2009

mirek napisał(a):jesli mozna prosze przerobic szate graficzna forum Uśmiech

A to już wykracza poza moje zdolności Uśmiech Talent graficzny mam niestety po tatusiu Oczko


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - christobal - 09.07.2009

tu przede wszystkiem nie gra kolorystyka. trzeba by nieco złagodzić kolory podstawowe i dać jeden kontrastowy na nagłówki.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - koobaa - 10.07.2009

christobal napisał(a):tu przede wszystkiem nie gra kolorystyka. trzeba by nieco złagodzić kolory podstawowe i dać jeden kontrastowy na nagłówki.

Przypomniał mi się taki kawał, jak to Jasiu nie mówił ani słowa do szóstego roku życia aż nagle pewnego dnia zapytał przy obiedzie dlaczego nie ma kompotu. Na pytanie zaskoczonych rodziców dlaczego nie odezwał się wcześniej, odpowiedział rozbrajająco: bo zawsze był Oczko

Sorry, nie mogłem się powstrzymać.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - jambore - 10.07.2009

Jak dla mnie kawał dobrej roboty - poprostu czysto i przejrzyście.

Tak sobie posty nabijam, he,he.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 10.07.2009

Co do szaty graficznej, mogę zmienić kolorystykę układ itp., ale prawdę mówiąc nie mam do tego ręki za bardzo. A bannera już na pewno nie ruszę.

Kolejny raport z placu boju: pomimo braku możliwości uzyskania backupu udało mi się odnaleźć w googlowych archiwach prawie cały wątek z tłumaczeniami Uśmiech Muszę tylko go gruntownie przejrzeć i obrobić (poznikały wszystkie polskie literki itd.), ale tłumaczenia ocalały. Jak tyko Perle uda się udostępnić mi zapytania SQL, będę mógł poszczególne przekłady przypisać prawowitym autorom; tymczasem będę je zamieszczał osobiście ze stosowną adnotacją.


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 13.07.2009

Widzę w statystykach, że mailowe przypomnienie o forum dało wymierne rezlutaty - od 22 czerwca średnia liczba aktywnych użytkowników to ponad 20 dziennie. Przedtem - poniżej 5. Tak więc, nowi - starzy użytkownicy, nie chowajcie się, napiszcie coś Oczko


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - HOWARD - 13.07.2009

Jestem pod wrażeniem działań z Twojej strony (kiedy Ty na to miałeś czas?:-) w allegro sa takie duuuże przerwy w pracy ?Duży uśmiech )

Tak w ogóle - super sprawa, co zrobiłeś!


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 13.07.2009

Wieczory i nocki Oczko Cieszę się że się podoba Uśmiech


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Filip - 14.07.2009

Dobre zmiany Bart Uśmiech szacunek bracie że znajdujesz czas na prace nad forum, a co oznaczają te napisy pod nickiem u każdego inny to jakis ranking? Sorki juz doczytałem że to zależy od ilości postów Uśmiech


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 17.07.2009

Dorzuciłem dziś parę tłumaczeń z odzyskanego z niebytu wątku. Powoli to idzie, ale do przodu Uśmiech


Admin Bart - raport wykonanych prac i przyjmowanie zleceń :) - Bart - 21.07.2009

Kolejna porcja tłumaczeń. Zaczęły się schody - dotarłem do tej części archiwum, w której nie ma literej ś i ź Uśmiech Pojawiło się parę dyskusji; na razie siłą rzeczy ja jestem "autorem" każdego z postu, a prawdziwy autor dodany jets w nawiasach na dole. Jak tylko dostanę dostęp do SQLa, po przydzielam posty tak jak trzeba.