Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Koncert z Kongresówki - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Fanowskie zasoby (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Koncert z Kongresówki (/showthread.php?tid=1177)



Koncert z Kongresówki - hillbilly - 20.04.2009

Witam czy ktoś ma może lub wie gdzie znaleźć relację z pierwszego koncertu MK z Sali Kongresowej którą pokazał TVN w dniu koncertu chyba o 23?


Koncert z Kongresówki - Robson - 21.04.2009

Z tego co pamietam to byla tylko wzmianka i coś mi się wydaje aktualnie rzecz nieosiągalna.


Koncert z Kongresówki - pablosan - 21.04.2009

Panowie

Dla mnie to była bardzo ważna sprawa, bo na TVN pokazali fanów tuż przed koncertem w sali i byłem tam z transparentem-niestety nikt tego mi nie nagrał, a pisałem kiedyś do TVN, czy to mają, ale mój email pozostał bez odpowiedzi... Jednak mam nagranie z następnej niedzieli z programu-"co jest grane" czy coś takiego-pokazali jak Mark wręczał Kubie gitarę i krótki wywiad z naszą krakowską ekipą. Mam również coś super-nagranie 2 pierwszych kawałków Calling Elvis i WOL kamerą (chyba z telewizji). Niestety wszystko na taśmie VHS.

Powtórzę po raz wtóry-muzycznie/brzmieniowo najlepszy koncert MK jaki widziałem/słyszałem w życiu na żywo:-)


Koncert z Kongresówki - mirek - 22.04.2009

Pablo !!! jeszcz lepszy niz 2 maja 2008? zazdroszcze Ci i tym ktorzy byli w Kongresowej


Koncert z Kongresówki - hillbilly - 22.04.2009

pablosan napisał(a):Panowie

Dla mnie to była bardzo ważna sprawa, bo na TVN pokazali fanów tuż przed koncertem w sali i byłem tam z transparentem-niestety nikt tego mi nie nagrał, a pisałem kiedyś do TVN, czy to mają, ale mój email pozostał bez odpowiedzi... Jednak mam nagranie z następnej niedzieli z programu-"co jest grane" czy coś takiego-pokazali jak Mark wręczał Kubie gitarę i krótki wywiad z naszą krakowską ekipą. Mam również coś super-nagranie 2 pierwszych kawałków Calling Elvis i WOL kamerą (chyba z telewizji). Niestety wszystko na taśmie VHS.

Powtórzę po raz wtóry-muzycznie/brzmieniowo najlepszy koncert MK jaki widziałem/słyszałem w życiu na żywo:-)

Pablo jakby ci się udało to jakoś przeżucić z VHS na komputer to pamiętaj o mnie... ja nie nagrałem bo chyba następnego dnia miała być godz. relacja z koncertu więc sobie odpuściłemSmutny


Koncert z Kongresówki - koobaa - 23.04.2009

Też posiadam ten fragment tylko na VHS. I też chętnie zamieniłbym go na DVD.

PS. Ależ miałem wtedy tremę... Oczko


Koncert z Kongresówki - numitor - 25.04.2009

Pablosan --> A może zadzwoń do TVN-u? Takie rzeczy da się załawić - należy jednak pamiętać, że e-mail nie jest w tym wypadku najlepszym sposobem kontaktu Oczko


Koncert z Kongresówki - pablosan - 27.04.2009

numitor napisał(a):Pablosan --> A może zadzwoń do TVN-u? Takie rzeczy da się załawić - należy jednak pamiętać, że e-mail nie jest w tym wypadku najlepszym sposobem kontaktu Oczko

Szczerze mówiąc Numitor, to zawsze uważam za lepsze źródło kontaktu taka formę, po której zostaje ślad, a po telefonie nie ma nic, szczególnie,, gdy są to zupełnie obcy ludzie.

pozdrowionka ze słonecznego Trójmiasta-nareszcie:-)


Koncert z Kongresówki - zwierzak24 - 02.05.2009

Witam po dłuższej nieobecności na forum..
Również jestem w posiadaniu tylko zajawki z koncertu z Kongresowej na VHS.
Był to program w TVN "Co za tydzień",i relacja z TP Music & film festiwal.
Tak jest nasza krakowska ekipa tam była z Łosiem (maskotką)którego chcieli wręczyć Markowi,(zwłaszcza ten nos), no i oczywiście moment kiedy to Mark wręcza gitarę Kubie.
Miejmy nadzieję że TVN jednak zarejestrował koncert,bo z tego co pamiętam mieli go puścic,a tu nic..
Pozdrowienia i do zobaczenia na zlocie.