Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Tomek - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Offtop - O Wszystkim I O Tym Co Komu W Duszy Gra! (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Tomek (/showthread.php?tid=1080)



Tomek - Robson - 26.11.2008

Gra mi w duszy Tomek Beksiński. Dziś obchodziłby urodziny...W Trójce "Noc z Lacrimosą" Kurcze brakuje Go.


Tomek - koobaa - 27.11.2008

Był niesamowity. Na szczęście mamy godnego następcę (jeśli chodzi o radiowe audycje). Dzięki Rob.


Tomek - Ania_M - 27.11.2008

Racja Kuba Uśmiech Ja tylko żałuję, że dane mi jest jedynie o Nim czytać...


Tomek - Robson - 27.11.2008

Pamiętam jeden jedyny list jaki wysłałem do Tomasza Beksińskiego w roku 1997 kiedy przygotowywał audycję z okazji Dnia Zakochanych. I to było dla mnie niesamowite przeżycie bo moja propozycja "Romeo And Juliet" znalazła się w scenariuszu który tak zawsze pieczołowicie przedstawial nam Tomek.

Drobny fragment:

Zakochany Romeo śpiewa serenadę dołując wszystkich swoja pieśnią. Stoi pod latarnia, pod domem Julii mamrocząc cos w rodzaju: "może byśmy tak... ". Julia na to: "O Boże, to Romeo - O mało nie wykitowałam na zawal - Nie marudź, bo właśnie wrócił mój chłopak. Kto to tak widział śpiewać pod czyimś oknem?". "Tak Julio wiem karty były znaczone a Ty ugodziłaś mnie w serce. Zapomniałem już słów filmowej pieśni. Zrozum to po prostu nie była odpowiednia chwila, lecz gdy się kochaliśmy mówiłaś kocham Cię i będę kochać do śmierci".
09. - Dire Straits - Romeo And Juliet
10. - Komentarz Tomasza
Zespól Dire Straits i "Romeo & Juliet" to była scena balkonowa w naszym filmie, który będzie stawał się coraz mroczny, z każdą następną minutą. Za chwilę zajrzymy za kulisy wielkiej miłości, ale tymczasem jest już prawie pierwsza....

ps. gdzieś na pewno mam tę kasetę z tą audycją.


Tomek - Ania_M - 27.11.2008

Gratulacje Robert Uśmiech
Jakby Ci się udało jakoś udostępnić, to z przyjemnością bym posłuchała: ciekawa jestem jak to było a long time ago. Uśmiech


Tomek - Bart - 01.07.2009

Reaktywacja tematu Uśmiech

Ja Tomka poznałem w zasadzie na opak. Dziecięciem będąc nie słuchałem zanadto rocka, a i Trójki zatem niespecjalnie. Mój okres edukacji rockowej przypadł na czasy internatu, gdzie rządziło jeleniogórskie radio MRFM, zaś Bart nie był podówczas samcem alfa, by mógł narzucić swą wolę pozostałych lokatorom pokoju.

Tomka poznałem z felietonów z krypty w Tylko Rocku. Jego ostatni, pożegnalny (jak się okazało) tekst skwitowałem: "bardzo sugestywnie oddał nastrój depresyjny". A parę dni później gruchnęła wiadoma wieść...

Jeszcze o tekstach Tomka: do dziś na pamięć znam fragmenty "Prostoty i elegancji" z wkładki w TR z 1992. A czytając ją jeszcze nie wiedziałem, kim jest ten facet o piórze zgryźliwym, acz lekkim.

Parę razy po koncercie Closterkeller miałem okazję zamienić parę(dziesiąt) zdań a Anją O. - pomyślałem teraz, że przy następnej okazji zagadnę ją trochę o Tomka. Jeśli będzie chciała o tym rozmawiać, zdam relację Uśmiech


Tomek - Ania_M - 25.08.2011

Projekt OME nagrał płytę z tekstami Tomasza Beksińskiego
http://muzyka.onet.pl/newsy/projekt-ome-nagral-plyte-z-tekstami-tomasza-beksin,1,4829008,wiadomosc.html


Tomek - elsinore - 02.02.2015

Płyta tygodnia w Trójce: "Tomasz Beksiński In memoriam":

http://www.polskieradio.pl/9/210/Art...s-In-The-Night

a wieczorem przypomnienie reportażu, który w 2001 roku uzyskał w głosowaniu słuchaczy Trójki tytuł reportażu roku: "Romantycy Muzyki Rockowej":

http://www.polskieradio.pl/9/325/Art...uzyki-rockowej


Tomek - elsinore - 27.02.2015

A w przyszłym roku prawdopodobnie film: http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=rozmaitosci&idNewsComp=&filename=&idnews=202480&data=&status=biezace&_CheckSum=1191585684