Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Pytania Do Mk - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Knopflerowo (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Pytania Do Mk (/showthread.php?tid=108)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Pytania Do Mk - Robson - 16.07.2005

Zanim ucieknę na wakacje otworzę temat który zawsze chciałem poruszyć Oczko Czy zastanawialiście kiedyś nad możliwością pytań do Marka Knopflera gdyby była taka szansa? I jakiego rodzaju były by to pytania? Niby prosta sprawa bo pytań mnóstwo ale od czegop zacząć. :wacko:
Ja przede wszystkim zapytałbym o inspiracje MK do napisania niektórych utworów. Np. "Hill Farmer's Blues" to moze tak niewinnie na początek Oczko


Pytania Do Mk - numitor - 16.07.2005

Ja tez sie dolaczam do tego pytania o Hill Farmer`s Blues!


Pytania Do Mk - pablosan - 16.07.2005

ciekawe, ciekawe, ja bym zapytal o jego kolekcje gitar, ale dokladnie to nie wiem Język


Pytania Do Mk - koobaa - 16.07.2005

Oczywiscie, ze sie zastanawialem nad pytaniami do MK, az tu nagle taka szansa sie pojawila... Mialem 3 dni na to aby dokladnie przmyslec pytania, ulozyc rozmowe, i co? Powiem wam, ze w momencie jak zobaczylem Maestro jak wchodzi do pomieszczenia w ktorym sie znajdowalismy, wszystkie starannie ulozone pytania i cala moja przemyslana rozmowa "ulotnily sie" z niesamowitych emocji i wrazen! tak, tak emocje wziely gore, zabraklo mi jezyka w gebie, na szczescie zdolalem wydukac z siebie to co zawsze chcialem MU powiedziec, a mianowicie podziekowalem MU za te niesamowite wrazenia, wzruszenia i emocje jakich JEGO muzyka dostarcza mi od tylu lat, na co Mark odpowiedzial po prostu "my pleasure", potem zaczalem go wypytywac o gitare ktora mi wreczyl, ale o tym juz Wam kiedys pisalem... Pytalem go tez o to czy tournee go nie meczy, czy po tylu koncertach dzien w dzien nie czuje sie po prostu zmeczony, na co odrzekl z usmiechem: "oh no, absolutely not, I'm like a truck, you know", zdolalem mu takze powiedziec (a co!Oczko , ze moim marzeniem jest kiedys zagrac z nim na gitarze... (poszedlem na maxa Język ) Mark sie usmiechnal i rzekl: "I would have to hear how you play first" i w tym wlasnie momencie poczulem jak ktos mnie ciagnie za rekaw i usiluje zniweczyc moja kariere muzyczna Oczko mowiac ,ze mam zostawic artyste w spokoju, ze za chwile ma sie rozpoczac koncert i artysta nie moze sie spoznic a jeszcze ma sie przebrac i takie tam pierdoly... Wtedy Mark wzial ode mnie gitare i zaczal na niej brzdakac a mnie sie rece trzesly i ucho mialem tuz przy gryfie zeby nic nie uronic, potem jeszcze raz ktos mnie pociagnal za rekaw ze juz czas (tak jakbym to ja mial za chwile wyjsc grac)... Pamietam, ze na koniec powiedzialem mu jeszcze, ze ten dzisiejszy koncert bedzie najlepszy na calej trasie STP, na co odpowiedzial: "I hope so, OK, see you there Kuba, make a lot of noise" machniecie reka na pozegnanie a nastepnym razem kiedy go zobaczylem to wylonil sie z mrokuu w pierwszych dzwiekach Calling Elvis. Tak, to zdecydowanie byl najlepszy koncert trasy STP...
Oczywiscie po spotkaniu , jak emocje opadly (czyli gdzies tak po roku...) moje starannie ulozone pytania wrocily do mnie. Miedzy innymi jednym z pytan byloby co mu sprawia wieksza przyjemnosc :komponowanie czy pisanie tekstow?
ech... moze nastepnym razem....
Pozdrawiam


Pytania Do Mk - Robson - 16.07.2005

Cudna opowieść Kuba. To ja się wcale nie dziwię, że wszystko Ci wyparowało. Też bym zapomniał języka w gębie i nie wiem czy w ogóle bym o coś zapytał Oczko Ale Twoją piękną opowieścią tylko się potwierdza, żę Mark to bardzo sympatyczny facet i mimo, że jest wielki nie sprawia takiego wrażenia mam na myśli że nie gra gwiazdora i jest skromny i wyciszony prawda?


Pytania Do Mk - koobaa - 16.07.2005

Zgadza sie Robson, Mark zupelnie nie sprawia wrazenia gwiazdora, ale w jego obecnosci mimowolnie wstrzymuje sie oddech, tetno wzrasta, rece zaczynaja sie trzasc - to sie chyba nazywa charyzma. Tak, Mark zdecydowanie roztacza wokol siebie podniosla atmosfere mimo swej skromnosci i bardzo "normalnego" stylu bycia. Mysle , ze Mark jako czlowiek jest taki jak jego muzyka, bo nie potrafie sobie wyobrazic aby taka wspaniala muzyka nie powstawala w rownie wspanialej glowie/sercu.


Pytania Do Mk - pablosan - 16.07.2005

chlopaki, wzruszyliscie mnie!!! Uśmiech


Pytania Do Mk - tawnuk - 17.07.2005

Kurcze, szkoda że nie pozwolili Ci zagrać ani nutki przy nim... Jak Go znam (wiecie MK to mój dobry kumpel, codzienie razem pijemy kawe z rana) to jakby miał więcej czasu to wziąłby drugą gitarę i razem byście coś pograli a tak Smutny

A ja bym go zapytał czy potrafi napisać i komponować piosenki na życzenie...


Pytania Do Mk - ddawwidd - 17.07.2005

Ja sie ostatnio zastanawialem czy po tylu latach na scenie dalej denerwuje sie przed koncertami. Jesli tak, to czy ma jakis swoj sposob na rozladowanie tremy. Chyba ze dla MK wystep to "just another day in the office" Uśmiech

EDIT: Dzieki Emilce moge zadac jeszcze jedno pytanie: MARECZKU!! CZEMU TY NIE WYDASZ KONCERTU DIRE STRAITS NA WEMBLEY Z 1985??!! Uśmiech


Pytania Do Mk - Emilka - 17.07.2005

MARECZKU!!! NO CZEMU!!!! ;( ;( ;(

ps. powiedzmy Dawidzie, że dzięki Dominice Oczko

opowieść kuby przypomniała mi pewne zdarzenie z mojego życia. nie jest związane z markiem, ale z zadawaniem pytan jak najbardziej. kiedyś przyśniło mi się że jeśli bym kiedyś spotkała Marcina Kydryńskiego to zapytam go o to, jaką płytę jazzową by mi polecił jako cos obowiązkowego... po 3 tygodniach zadałam mu to pytanie Duży uśmiech śmieszna sytuacja

a co do pytań do Marczeka... zastanawiało mnie zawsze jak to jest śpiewać zaangażowane emocjonalnie piosenki pisane przez kogoś innego (tacy wokaliści zawsze mi się wydawali mniej wiarygodni) ciekawe jaki Mark ma do tej kwestii sotsunek, w obie strony, czyli pisanie piosenek dla innych, ale też śpiewanie cudzych (co chyba nader rzadko mu się zdarza)


Pytania Do Mk - koobaa - 17.07.2005

Emily, tak z ciekawosci zapytam: i co Ci Marcin zaproponowal jako obowiazkowa plyte jazzowa?


Pytania Do Mk - Emilka - 17.07.2005

oczywiście Pata, a jakże Uśmiech "beyond the Misouri Sky" Methenyego i Hadena
moje pytanie dotyczyło dokładnie płyty takiej na poczatek przygody z jazzem, to było ze 2 lata temu, więc byłam troszkę mniej "wtajemniczona", poza tym w końcu mi się przyśniło Oczkowięc nie chciałam go modyfikować.
Miły człowiek z Pana Marcina


Pytania Do Mk - KLIMAT - 18.07.2005

Z Farmerskim bluesem dobre pytanko, bo kawałek odbiera mowę.Ja bym się spytał: Z których kawałków solówki i zagrywki sprawiają Ci największą frajdę.Które momenty Twoich utworów lubisz grać najbardziej.CZy są to szybkie czy raczej wolne kompozycje, starsze czy nowsze? I drugie pytanie : Kiedy nauczy się grać na gitarze Duży uśmiech


Pytania Do Mk - StonyRoadRider - 18.07.2005

Niech zgadnę jakie jeszcze pytania zadałby Numitor:
- co oznaczają wersy w TR "there's six lanes of traffic / three lanes moving slow" ?
- dlaczego podmiot mówiący w "Done With Bonaparte" stracił oko akurat pod Austerlitz?

Duży uśmiech


Pytania Do Mk - tawnuk - 18.07.2005

Cytat:Originally posted by StonyRoadRider@Jul 18 2005, 10:26 AM
Niech zgadnę jakie jeszcze pytania zadałby Numitor:
- co oznaczają wersy w TR "there's six lanes of traffic / three lanes moving slow" ?
- dlaczego podmiot mówiący w "Done With Bonaparte" stracił oko akurat pod Austerlitz?

Duży uśmiech
NIE!!! Błagam nie zaczynajcie znowu tych dyskusji na temat interpretacji tekstów... myśle że już starczy... Chociaż Mareczka to by było warto spytać...


Pytania Do Mk - BET - 18.07.2005

A ja bym sie sytal czy woli jajecznice na boczku czy na szynce Uśmiech A tak serio - nie mam zielonego pojecia o co bym go ZAPYTAL. Wiem o co CHCIALBYM go zapytac - jak on to robi.......


Pytania Do Mk - ania - 18.07.2005

ja tez, ja tez, ja tez!!
spytalabym sie o jajecznice! Uśmiech
w koncu nie ma to jak jajecznica na szynce o bladym swicie! yummi, yummi!
poza tym sniadanko wazna rzecz! (wykilkane z przytupem Oczko )


Pytania Do Mk - dudageo - 18.07.2005

A ja zapytałbym o Dire Straits... a co! Do odważnych świat należy! Język Poza tym, jakie są jego obecne stosunki z Davidem.


Pytania Do Mk - man2strong - 25.07.2005

Cytat:Originally posted by koobaa@Jul 16 2005, 07:48 PM
Oczywiscie, ze sie zastanawialem nad pytaniami do MK, az tu nagle taka szansa sie pojawila... Mialem 3 dni na to aby dokladnie przmyslec pytania, ulozyc rozmowe, i co? Powiem wam, ze w momencie jak zobaczylem Maestro jak wchodzi do pomieszczenia w ktorym sie znajdowalismy, wszystkie starannie ulozone pytania i cala moja przemyslana rozmowa "ulotnily sie" z niesamowitych emocji i wrazen! tak, tak emocje wziely gore, zabraklo mi jezyka w gebie, na szczescie zdolalem wydukac z siebie to co zawsze chcialem MU powiedziec, a mianowicie podziekowalem MU za te niesamowite wrazenia, wzruszenia i emocje jakich JEGO muzyka dostarcza mi od tylu lat, na co Mark odpowiedzial po prostu "my pleasure", potem zaczalem go wypytywac o gitare ktora mi wreczyl, ale o tym juz Wam kiedys pisalem... Pytalem go tez o to czy tournee go nie meczy, czy po tylu koncertach dzien w dzien nie czuje sie po prostu zmeczony, na co odrzekl z usmiechem: "oh no, absolutely not, I'm like a truck, you know", zdolalem mu takze powiedziec (a co!Oczko , ze moim marzeniem jest kiedys zagrac z nim na gitarze... (poszedlem na maxa Język ) Mark sie usmiechnal i rzekl: "I would have to hear how you play first" i w tym wlasnie momencie poczulem jak ktos mnie ciagnie za rekaw i usiluje zniweczyc moja kariere muzyczna Oczko mowiac ,ze mam zostawic artyste w spokoju, ze za chwile ma sie rozpoczac koncert i artysta nie moze sie spoznic a jeszcze ma sie przebrac i takie tam pierdoly... Wtedy Mark wzial ode mnie gitare i zaczal na niej brzdakac a mnie sie rece trzesly i ucho mialem tuz przy gryfie zeby nic nie uronic, potem jeszcze raz ktos mnie pociagnal za rekaw ze juz czas (tak jakbym to ja mial za chwile wyjsc grac)... Pamietam, ze na koniec powiedzialem mu jeszcze, ze ten dzisiejszy koncert bedzie najlepszy na calej trasie STP, na co odpowiedzial: "I hope so, OK, see you there Kuba, make a lot of noise" machniecie reka na pozegnanie a nastepnym razem kiedy go zobaczylem to wylonil sie z mrokuu w pierwszych dzwiekach Calling Elvis. Tak, to zdecydowanie byl najlepszy koncert trasy STP...
Oczywiscie po spotkaniu , jak emocje opadly (czyli gdzies tak po roku...) moje starannie ulozone pytania wrocily do mnie. Miedzy innymi jednym z pytan byloby co mu sprawia wieksza przyjemnosc :komponowanie czy pisanie tekstow?
ech... moze nastepnym razem....
Pozdrawiam
Rany boskie!

co ja bym dal za takie spotkanie... sama obecnosc na 2 koncertach MK w Polsce to bylo dla mnie jedne z najwiekszych wzruszen w moim zyciu (pomijajac dzien narodzin mojego pierworodnego no i drugi dzien - za 2 tygodnie narodzin 2-go dziecka). Jak to zrobiles ze rozmawiales z mistrzem?!!!!

Nie dziwie ci sie ze zabraklo ci slow ... ja bym pewnie stal z kopara w okolicach stop i nic madrego bym nie powiedzial....

gratulacje serdeczne...


Pytania Do Mk - numitor - 01.08.2005

Cytat:Originally posted by StonyRoadRider@Jul 18 2005, 11:26 AM
Niech zgadnę jakie jeszcze pytania zadałby Numitor:
- co oznaczają wersy w TR "there's six lanes of traffic / three lanes moving slow" ?
- dlaczego podmiot mówiący w "Done With Bonaparte" stracił oko akurat pod Austerlitz?

Duży uśmiech
Ha ha ha Oczko
Akurat bym tego drugiego nie zadal. Spytalbym raczej czy DwB jest piosenka wojenno-kobieca czy wojenno-patriotyczna.